زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۳۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول نمایش مطالب مجموعه ها
۳۰-۹-۱۳۹۳, ۰۹:۲۹ صبح
ارسال: #1
ماژول نمایش مطالب مجموعه ها
سلام
من میخام از یکی از ماژولهای نمایش مطالب مجموعه ها استفاده کنم
اما هر کدوم از این ماژولها را بخام استفاده کنم باید برای تک تک مجموعه هام منو بسازم (
این اشکال نداره) و بعد برای تک تک منوها ماژول تعریف کنم و اتصالش بدم به مجموعه ای که میخام تو صفحه اون منو باز بشه و این یعنی باید به تعداد مجموعه هام ماژول بسازم
آیا روشی هست که با درج یک کد در ماژول فقط یکبار ماژول بسازم و همه مجموعه ها را انتخاب کنم اما خود ماژول اتوماتیک فقط مطالب همون مجموعه ای که باز میشه را نمایش بده؟
یا مثلا افزونه یا ماژولی که بتونه اینکارا بکنه سراغ ندارین؟ (ترجیحا ماژول های نمایش مطالب بصورت اکاردئونی)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۱۰-۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ صبح
ارسال: #2
RE: ماژول نمایش مطالب مجموعه ها
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-۱۰-۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ صبح
ارسال: #3
RE: ماژول نمایش مطالب مجموعه ها
با تشکر از توجهتون
ماژول بسیار جالب و قدرتمندی بود
اما 2تا اشکال هست
اول اینکه وقتی مثلا مشخص میکنی تعداد 5 مطلب را نشون بده و تعداد مطالبت مثلا 10 تا باشه، امکانی برای گذاشتن لینکی برای 5 تای بعدی نداره
دوم اینکه من ترجیحا میخام ازماژولهای آکاردئونی استفاده کنم که مثلا هر 10 تا مطلب را در یک صفحه نشون بده و 10 تای بعدی را در صفحات بعدی
این ماژول همونجور که از اسمش پیداست بیشتر برای نمایش اخبار یا اخرین مطالب اضافه شده در هر مجموعه مناسب هست که البته ماژول بسیار خوب و عالی هست اما متاسفانه 100% نیاز منا براورده نمیکنه وفقط همون بخش ایجاد یک ماژول برای همه مجموعه ها را پوشش میده
ممنون میشم بازم راهنمایی بفرمایین
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان