زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۳۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش اسلایدر فقط و فقط و فقط در صفحه اصلی
۲۸-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ صبح
ارسال: #1
نمایش اسلایدر فقط و فقط و فقط در صفحه اصلی
سلام
دوستان یه مشکل خوردم توی نمایش ماژولها !!!
من ماژول اسلایدر رو گفتم فقط توی صفحه اصلی سایت نمایش داده بشه اما وقتی که روی عناوین مطلب که به صورت لینک هستند یا دکمه ادامه مطلب میزنم توی صفحه داخلی مطالب هم اسلایدر رو نشون میده ! چطور میتونم کاری کنم که صرفا فقط توی صفحه اصلی سایت باشه؟
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۳۸ صبح
ارسال: #11
RE: نمایش اسلایدر فقط و فقط و فقط در صفحه اصلی
خب آقای گنجی ساختن 5پنج شش تا منو چقدر میتونه سخت باشه ؟
توی دانشنامه ی خود حوملا دلیل مشکل و راه حلش رو نوشته .
Another possibility is to use a hidden menu item with a Section or Category layout. You can do this on a "hidden" menu and not create a menu module for this "hidden" menu. This gives you a menu item so that you can then assign the desired modules to each layout. If you don't have an article layout for the article being linked to, Joomla will try to find a "similar" menu item and use the modules for that item. For example, if you create a hidden menu item with a section layout and assign the modules that that menu item, then when you link to an article in that section, the modules assigned to the hidden section layout will display. This also works for category layouts. There is a hierarchy for this, as follows:
Article Layout
Category Blog Layout
Category List Layout
Note that, if you have the Breadcrumbs module enabled, these hidden menu items will show in the breadcrumbs. This means that a user will be able to navigate to the hidden menu item (for example, the section list layout) from the link in the breadcrumbs.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیزی که من فهمیدم اینه که وقتی منویی به مطلب اختصاص داده نشه جوملا شبیه ترین منو رو انتخاب میکنه . میشه برای انواع نمایش مطلب مثل حالت لیست بلاگ ارتیکل و ... منو ساخت و ماژولها ور به اونها وصل کرد . پس اگه برای هر مجموعه که بیشتر از 10 تا نیست یه منو درست کنیم روی سئو هم کنترل پیدا میکنیم . مسئله ی مهمیه اگه با نظر من مخالفید لطفا بگین .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط gogerd
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان