زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۰۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کدوم افزونه ی چت بهتره ؟
۲۴-۹-۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ عصر
ارسال: #1
کدوم افزونه ی چت بهتره ؟
خب برای چند تا سایت با کاربردهای مختلف دنبال افزونهای جهت تماس مشتری هستم . چون میخوام برای ترجمه و تنظیم قالب وقت بگذارم ترجیح میدم دوباه کاری نشه . کدوم افزونه ی برای وقت گذاشتن از بقیه بهتره ؟
این یکی نرم افزار برای اندروید و سیستم داره و طرحهای متنوعی داره .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چندتا هم فکر کنم خوب باشن ولی بیشتر برای چته تا پشتیبانی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا خودتون افزونه ی دیگه ای مد نظرتون نیست ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۵-۹-۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ صبح
ارسال: #2
RE: کدوم افزونه ی چت بهتره ؟
میتونین از اسکریپت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاد کنین. برای پشتیبانی آنلاین گزینه خوبیه
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sajjad salehi
۲۵-۹-۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ صبح
ارسال: #3
RE: کدوم افزونه ی چت بهتره ؟
خب بیشتر دنبال یه کادر کوچولو گوشه ی سایت هستم . چیزی که همیشه حتی شبها حداقل یه نفر بتونه مثلا با گوشی برای پشتیبانی انلاین باشه .
این همه چیزش خوبه
شکل مورد نظرم

صفحه ی دموی همه ی حالتها

جوملای جهانی

ولی توی کامنتها هست که باگ زیاد داره ... هر چند ساپورتشون خوب جواب آدم رو میده . نمیونم . شاید از همین Mibew استفاده کردم ممنون .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان