زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۲۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمایش گزینه "آرشیو" در باکس ماژول
۱۷-۹-۱۳۹۳, ۰۹:۴۴ عصر
ارسال: #1
نمایش گزینه "آرشیو" در باکس ماژول
سلام. من توی یکی از باکس های قالبم، 10 تیتر از آخرین مطالب از فلان مجموعه مطلب رو نمایش دادم(ماژول آخرین ارسالی ها). حالا میخام بدونم چطور میتونم توی یه گوشه از باکس گزینه ای برای ارجاع به کل مطالب مجموعه قرار بدم؟ یعنی یه گزینه آرشیو داشته باشم که در همون انتهای باکس نمایش داده بشه و با کلیک بر روی اون دکمه، به آرشیو مطالب اون مجموعه انتقال پیدا کنم. ممنون
(راهی که به ذهن خودم میرسید: از افزونه درج ماژول در مطلب استفاده کنم و به صورت دستی یه دکمه بسازم که به آرشیو مربوطه لینک شده و ماژول آخرین ارسالی ها رو در اون مطلب قرار بدم و اون مطلب رو در باکس مربوطه منتشر کنم.دنبال راه روتین تری هستم)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۹-۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ عصر
ارسال: #2
RE: نمایش گزینه "آرشیو" در باکس ماژول
راه دیگه اینه که از ماژولی که این امکان رو داره استفاده کنید(مثلا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) یا خودتون یه هک کوچک در ماژول انجام بدید و قابلیت نمایش مجموعه مطلب رو اضافه کنید. به نظرم ساده ترین راه همون روشی هست که خودتونم گفتید و دردسرم نداره!
امضاء صدرا حسابی
۱۸-۹-۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #3
RE: نمایش گزینه "آرشیو" در باکس ماژول
آقا من خودم دستکاری کردم که در پایین اون باکس ماژولی که ماژول "مجموعه مطالب" یا با نام انگلیسی "article category" که از ماژول های پیشفرض خود جوملاست یک گزینه به نام " آرشیو 'نام مجموعه' " اضافه می شود.
فایل پیوست رو در مسیر زیر جایگزین فایل همنام کنید. البته قبل از این کار حتما از فایل مربوطه بک آپ بگیرید.

مسیر:

SITE ADRESS: .../modules/mod_articles_category/tmpl/default.php

برای تغییر ظاهری در گزینه آرشیو (از قبیل تغییرات املای کلمه، رنگ کلمه و ...) وارد فایل پیوست شده و به انتهای فایل مراجعه کنید. در این فایل cssها اصطلاحا اینلاین هستن و فایل سی اس اس جدا وجود ندارد.

راستی برای اینکه گزینه آرشیو فلان (که فلان نام همون مجموعه ای هست که از اون مطالب تغذیه میشه نمایش داده میشه) نمایش داده بشه شما باید در پارامترهای ماژول و در کرکره نمایش گزینه ها ، گزینه نمایش مجموعه رو بزنید.

فایل‌(های) پیوست شده
default.php
نوع فایل .php
دفعات دانلود 0
اندازه 5.43 کیلوبایت

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان