زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۴۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه ای شبیه به این سایت
۱۶-۹-۱۳۹۳, ۰۴:۰۱ صبح
ارسال: #1
افزونه ای شبیه به این سایت
سلام دوستان افزونه ای میخوام که مثل این سایت قالبها یا چیزهای دیگر رو بتونم رو نمایی کنم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۶-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۲۶ صبح
ارسال: #2
RE: افزونه ای شبیه به این سایت
سلام

بخش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در جوملا به افزونه های مخصوص برای همین کارایی اختصاص یافته است، البته از خیلی از افزونه های نمایش مطلب هم می توان استفاده کرد. مثلا پیشنهاد می کنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را تست کنید.
امضاء صدرا حسابی
 سپاس شده توسط شیوا متقی ، Reza Ganji
۱۶-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۳۷ صبح
ارسال: #3
مرسی آقای حسابی اینا رو قبلا امتحان کردم،ولی خود سایت جومینا از چی استفاده کرده؟میخوام مثل همون باشه.
۱۶-۹-۱۳۹۳, ۰۷:۱۹ صبح
ارسال: #4
اگر دقیقا همین افزونه رو می خواید به نظر میاد اختصاصی کار شده و من مشابهش رو در افزونه های جوملا ندیدم، البته با ترکیب گالری عکس در مطالب جوملا یا k2 یا سایر CCK ها می توان ظاهر مشابهی ایجاد کرد.
در بین portfolioهادیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که تجاریم هست تقریبا ظاهر مشابهی دارد، تنها مطالب به صورت افقی و تمام عرض قرار گرفته اند که قابل تغییر می باشد.
امضاء صدرا حسابی
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شیوا متقی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان