زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۵۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محل ذخیره تغییرات قالب جوملا
۹-۹-۱۳۹۳, ۰۵:۴۶ عصر
ارسال: #1
محل ذخیره تغییرات قالب جوملا
سلام من از قالب فریم ورک YT استفاده می کنم این قالب در قسمت مدیریت تنظیمات داره و بعضی از تنظیمات مثل فونت سایت از پیش تعریف شده هست من با کد نویسی و تعریف فونت در فایل css فونت دلخواهم رو برای سایت تعریف کردم ولی چون در مدیریت قالب به صورت پیش فرض روی یک فونت تنظیم شده و مابقی فونت ها هم فونت های غیر فارسی هستند نمی تونم فونت رو به دلخواه خودم تغییر بدم از طریق inspect element فایل مورد نظر رو دیدم و با غیر فعال کردن فونت در همان جا فونت مورد نظر خودم فعال شد ولی آدرس فایل دامنه سایت خودم هست و من هر چی گشتم نتونستم پیداش کنم؟ کسی میدونه این فایل کجا قرار داره؟ آدرس سایت رو قرار می دم خودتون ببنید مثلا بخوام فونت منو رو تغییر بدم؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء rsam
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۹-۱۳۹۳, ۰۵:۴۸ عصر
ارسال: #2
RE: محل ذخیره تغییرات قالب جوملا
معمولا در فایل xml در روت قالب هست
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۱۴ عصر
ارسال: #3
اونجا فقط می شه اسمش رو تغییر داد توی مدیریت ولی نمی تونم فونت دلخواهم رو اجرا کنم
امضاء rsam
۹-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۲۴ عصر
ارسال: #4
دوست عزیز در اینجور قالب ها میتونید فونت هاتون رو با !important اعمال کنید ولی امتیاز گرید سایتتون پایین میاد چون چندجا برای یک تگ خاص فونت تعریف شده

باید فونتتون رو طبق ساختار استفاده شده فونت در قالب، اضافه کنید و از طریق مدیریت قالبتون فونتتون رو انتخاب بفرمایید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۹-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ عصر
ارسال: #5
ممنون ولی من همین فایلی رو که توش فونت ها تعریف شده پیدا نمی کنم؟ که بتونم فونت خودم رو اضافه کنم؟
امضاء rsam
۹-۹-۱۳۹۳, ۰۷:۵۱ عصر
ارسال: #6
باید ببینید از چه ساختاری استفاده کرده برای فراخوانی فونت ها بعد مطابق همون تغییرات رو اعمال و فونتها رو اضافه کنید
امضاء سعید حمزه زاده
۱۰-۹-۱۳۹۳, ۰۵:۴۲ عصر
ارسال: #7
من نتونستم فایل مورد نظر رو پیدا کنم کسی نمی تونه کمک کنه؟
امضاء rsam
۱۰-۹-۱۳۹۳, ۰۵:۵۶ عصر
ارسال: #8
سلام
در مسیر زیر برید
templates/sj_muzik/asset/bootstrap/css/bootstrap.css

در فایل بالا خط 1723 الی 1888 برای منو ها نوشته شده
میتونید در قسمت های مورد نظر فونت های دلخواه را اضافه کنید
امضاء YasinDesign
طراحی انواع سایت بر اساس سلیقه شما
joomla 3.0

Email : yk5742g@gmail.com

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی سایت از پایه با زبان قدرتمند PHP
۱۰-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۳۲ عصر
ارسال: #9
ممنون ولی متوجه منظورم نشدید من قبلا فونت ها رو در فایل هایی که گفتید تغییر دادم ولی یه مشکلی دارم که در مدیریت قالب در خود جوملا قسمت انتخاب فونت داره که یک سری فونت های از پیش تعریف شده در اون قسمت هست که یکی پیش فرضه و نمی شه غیر فعالش کرد و اونه که نمی زاره فونت مورد نظر من که در کد ها وارد کردم اجرا بشه نمی دونم تغییرات مدیریت قالب در کجا ذخیره می شه که برم انتخاب فونت رو غیر فعال کنم که فونت من اجرا بشه؟
با فایرباگ چک کردم اگه فونتی که اونجا انتخاب شده غیر فعال بشه درست می شه ولی مسیر فایل رو نوشته kalakar.ir ؟؟ و من نتونستم پیداش کنم؟
امضاء rsam
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان