زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۴۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطا در قالب
۵-۹-۱۳۹۳, ۰۳:۰۲ صبح
ارسال: #1
خطا در قالب
سلام دوستان

لطفا وارد صفحه زیر بشوید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در بالای صفحه در قسمت طوسی رنگ، اگر دقت کنید یک خطا بصورت نیمه مخفی وجود دارد که نوشته:
Warning: php_uname() has been disabled for security reasons in /home/extenweb/public_html/modules/mod_stats/helper.php on line 35

درصورتی که به جای این خطا باید فرم ورود و ثبت نام رو مثل دموی این قالب در آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در بالای صفحه نشون داده بشه.

حالا فایل helper.php رو براتون ضمیمه می کنم که اگه تونستید ویرایشش کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
helper.php
نوع فایل .php
دفعات دانلود 1
اندازه 2.92 کیلوبایت

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۹-۱۳۹۳, ۰۵:۳۳ عصر
ارسال: #2
RE: خطا در قالب
خب جالبه
با گوگل سرچ زدم حدود 1800 تا سایت ایرانی همزمان این ارور روی صفحشون بود . گویا اشکال از ماژول آمار سایتmod_stats هست . بهتره از آمار گیر دیگه ای استفاده کنید .
البته پیغام خطا واضحه میگه php_uname() از توی هاستتون غیر فعال شده ولی حتما دلیلی داشتن . آقای نجی وارد هستن تو این موارد .
با تنظیمات جدید افزونه ی شما قادر به تشخص سیستم عامل سرور نیست .
یه راه هم اینه که این خط رو حذف کنی راحت .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Piter ، Reza Ganji
۵-۹-۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ عصر
ارسال: #3
خط 35 رو حذفش کردم درست شد!؟! چند سوال دارم داداش:
1) اگه با حذفش درست میشه، پس چرا اصلا گذاشتنش؟
2) با حذفش مشکلی پیش نمیاد؟
3) شما گفتید: "گویا اشکال از ماژول آمار سایت mod_stats هست، بهتره از آمار گیر دیگه ای استفاده کنید."
منظورتون از آمارگیر چیه؟ اگه منشورتون آمار بازدید از وب سایته که من اصلا آمارگیر بازدید ندارم!
۶-۹-۱۳۹۳, ۰۲:۱۴ صبح
ارسال: #4
mod_stats
غیر از تعداد بازدیدکننده ها آمارهایی مثل فعال بودن gzip سیستم عامل عامل نسخ ی php تعداد مقاله ها و این طور اطلاعات رو میده . و گذاشتنش تا کاری بکنه حتما فقط مسئول سرور شما و تصمیم گرفتن دسترسی به یه سری اطلاعات سرور رو محدود کنن .
شما لیست ماژولهات رو یه چکی بکن یک ماژول آمار باید داشته باشی . توی تنظیمات ماژول نمایش اطلاعات سرور رو خیر بگذار لازم به پاک کردن اون خط نیست . یه مورد دیگه هم آمار بازدید مقالاتته شاید به خاطر اون باشه .
۶-۹-۱۳۹۳, ۰۴:۵۸ صبح
ارسال: #5
اتفاقا با پشتیبانی هاست مکاتبه کردم، این پاسخ رو دادن:
نقل قول: مشتری گرامی، تابع php_uname به دلیل ریسک امنیتی بالایی که ایجاد می کند و اکر فایل های شل از آن بهره می برند روی سرور مسدود شده و امکان فعال کردن آن وجود ندارد.
پیشنهاد می کنم در صورتی که تمایل به استفاده از توابع با ریسک امنیتی بالا را دارید، به جای هاست پرترافیک از سرور مجازی استفاده نمایید.

توی ماژول ها، یه ماژولی هست به نام "آمار سایت". وقتی گزینه "اطلاعات سرور رو غیرفعال کردم اتفاقی نیفتاد؛ اما کلا از حالت انتشار خارجش کردم درست شد!
1) به نظر شما این آمارگیر لازمه؟ اگه لازمه، چیکار کنم این مشکلات پیش نیاد؟
2) آیا ممکنه مشکل از ماژول باشه و با تغییر اون درست بشه؟ اگه این راه حلشه اگه ممکنه یه ماژول مناسب بهم معرفی کنید.

با تشکر فراوان
۶-۹-۱۳۹۳, ۰۶:۲۱ صبح
ارسال: #6
خب خدا رو شکر که حل شد اگه نیازی به آمار ندارین . چه بهتر که غیر فعالش کردین .
اگه احتیاج به نمایش آمار بازدیگنندگان داشتین ماژولهای مجانی زیادی موجود هستند از اونها استفاده کنید .
 سپاس شده توسط Piter ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان