زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۳۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محل نصب بسته نصبی
۱۰-۵-۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ عصر
ارسال: #1
محل نصب بسته نصبی
سلام.
ببخشید میخواستم بدونم من باید بسته های نصبی که در سایت هست رو در کجا نصب کنم ؟Drink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۰-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ عصر
ارسال: #11
RE: محل نصب بسته نصبی
بسته فروشگاهیه لینکشو گذاشتم براتون
http://iranwebkar.com/filesd/shopping-package-joomina-ir.zip
ممنون میشم کمکم کنید
۱۱-۵-۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #12
خوب دوست عزیز همین طور که از لینک دانلود قرار دادید که 12 مگابایت خوب ما نیاز به بسته نداریم منظورم این که محتوا فایل کافی بود
مثلا پوشه1 که داخلش پوشه های 1 . 2. 3 قرار داره من شاخه اصلی رو میخوام این احتمال وجود دارد که شما پوشه های اضافی رو وارد هاست می کنید که باید در موقع نصب آدرس فایل نصبی رو بدهید
مثلا اگر شما فایل نصبی برنامه رو در پوشه 1/2 و نام فایل نصبی file inestall.php باشد شما باید در مرورگر خود این آدرس را وارد کنید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
inestall.php و نصب را انجام دهید
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۱-۵-۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ صبح
ارسال: #13
واقعا منظورتونو نفهمیدم و گیج شدم
۱۱-۵-۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #14
خوب دوست عزیز
شما ابتدا محتوا بسته رو (فقط پوشه ها ) را بگید اصلا ببینم که محتوا فایل نصبی شما کامل هست یا نه
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۱-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ صبح
ارسال: #15
اگه مشکل جای اپود؟
1 وقتی وارد پنل هاست شدی.فایل منیجر.hdhtdocs
فایل زیپ شدتو اپلود کن اینجا.
اگه حجمش زیاده به چندتا فایل زیپ تقسیم کن و یکی یکی اپلود کن

مرجع آموزش
در ابتدا چه کار کنم ؟
سرویس رایگان ، امکان استفاده از HTML یا PHP را به شما می دهد.

شما باید ابتدا تصمیم بگیرید که قصد استفاده از صفحات ساده را دارید یا استفاده از صفحات پویا. اگر کاربر مبتدی هستید، پیشنهاد ما استفاده از صفحات ساده است.

ما ابتدا در مورد ساخت صفحات ساده HTML صحبت می کنیم.:
ساخت یک سایت ساده با استفاده از صفحات HTML
HTML یک زبان برای سایت ها است. شما می توانید از نرم افزارهای سازنده سایت برای ایجاد صفحات HTML استفاده کنید..

اگر قصد استفاده از HTML را دارید، بهتر است ابتدا آموزش هایی در این زمینه ببینید.:

تهیه یک نرم افزار سازنده سایت
نرم افزار های فوق العاده زیادی وجود دارند. شما قادر به استفاده از هر کدام که بخواهید هستید..

برخی رایگان هستند. برخی نسخه های نمایشی هستند. در اینجا یک لیست به شما پیشنهاد می کنیم.:

Coffee Cup

من HTML یاد دارم. قصد استفاده از صفحات دینامیک و پویا را دارم.اگر کد های PHP را یاد دارید، به راحتی می توانید در سایت خود، به طراحی صفحات دینامیک بپردازید. اگر با کد های PHP آشنا نیستید، به آموزش های زیر توجه فرمایید.:

من قصد نصب یک انجمن، سیستم مدیریت محتوا و گالری عکس را دارم.یک انجمن، سیستم مدیریت محتوا و یا گالری، محبوب ترین چیز هایی هستند که می توانید بر روی فضای خود نصب کنید..

شما قادر هستید اسکریپت مورد نظر خود را دانلود کنید، سپس آن را در سایت خود آپلود کنید. و یا از امکان نصب سریع اسکریپت که در کنترل پنل وجود دارد استفاده فرمایید..

برای نصب یک سیستم ، چهار مرحله وجود دارد..

مرحله 1 : آپلود فایل هافایل های PHP باید در شاخه[htdocs] در سایت شما آپلود بشوند. شما قادر هستید با استفاده از FTP فایل ها را آپلود کنید. مطمئن شوید که فایل ها را در داخل شاخه [htdocs] آپلود کردید. اگر در استفاده از FTP مشکلی داشتید، راهنمای استفاده از FTP را در زیر بخوانید.

اگر قصد استفاده از ویژگی[نصب سریع اسکریپت] را دارید، ابتدا از کنترل پنل وارد این قسمت شده و سایت ای را که قصد نصب در آن دارید، انتخاب کنید. سپس از لیست ، اسکریپت را انتخاب کنید و شاخه مورد نظر را وارد کنید. اگر قصد نصب در شاخه اصلی سایت را دارید، آن را خالی بگذارید..

فایل ها به صورت خودکار در شاخه [htdocs] آپلود می شوند. شما فقط نیاز دارید که دیتابیس MySQL ایجاد کنید و به نصب و تنظیم سیستم خود بپردازید.:

مرحله 2 : ایجاد دیتابیس MySQLبسیاری از سیستم ها نیاز به دیتابیس دارند. برای ایجاد دیتابیس، باید در کنترل پنل، وارد قسمت [مدیریت دیتابیس های MySQL] بشوید و اقدام به ایجاد دیتابیس بنمایید. سپس نام دیتابیس را با دقت یادداشت کنید..

دقت کنید که نام دیتابیس شما، ترکیبی از نام کاربری و نام دیتابیس ای است که موقع ایجاد وارد می کنید..

مرحله 3 : پیدا کردن صفحه نصبهم اکنون، فایل های PHP درون شاخه [htdocs] آپلود شده اند و دیتابیس هم ساخته اید.اکنون به آدرس وب سایت خود بروید تا به صفحه نصب سیستم منتقل شوید و کار را تمام کنید..

آدرس صفحه نصب بین اسکریپت های مختلف، متفاوت است.!

اگر صفحه نصب نیامد، شما باید به دنبال آن بگردید. آدرس صفحه نصب ممکن است مثل این مورد باشد :

اگر صفحه نصب را نیافتید، مطمئن شوید که فایل ها درون شاخه [htdocs] وجود دارند و از فایل منیجر کنترل پنل، قابل مشاهده هستند. سپس وارد فایل منیجر بشوید و برای یافتن شاخه یا فایل نصب تلاش کنید..

مرحله 4 : تکمیل نصببسیاری از سوالات مربوط به نصب، به راحتی پاسخ داده می شوند، موارد مربوط به دیتابیس کمی مشکل تر است که به توضیح آن می پردازیم.:

MySQL نام دیتابیس : (شما می توانید با استفاده از قسمت [مدیریت دیتابیس های MySQL] کنترل پنل خود، این را بسازید.)
MySQL کلمه عبور : : : : (مشابه کلمه عبورکنترل پنل شما)
MySQL نام کاربری : b6_8652023
MySQL MySQL سرور: sql302.byethost6.com

اگر با نصب، مشکلی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید

راهنمای نصب اسکریپت به اتمام رسید!!

فایل ها را با FTP در کجا آپلود نماییم؟تمامی فایل ها بایستی در شاخه [htdocs] آپلود شوند تا هنگامی که وارد سایت تان می شوید، آن ها را ببینید..

هنگامی که وارد وب سایت خود شدید، ممکن است قصد قرار دادن فایل داشته باشید. توجه کنید که تمام فایل ها باید در شاخه [htdocs] آپلود شوند. در غیر این صورت، قادر به دیدن فایل ها نیستید..

یک نرم افزار FTP به سه مورد برای اتصال به سایت نیاز دارد

اگر شما نرم افزار FTP ندارید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تنظیمات و موارد لازم برای استفاده از FTP چیست
اگر از فایل منیجر کنترل پنل استفاده می کنید، تنظیم خاصی نیاز نیست. در صورت استفاده از نرم افزار های FTP به موارد زیر نیاز دارید:

FTP نام کاربری : : : b6_8652023
FTP کلمه عبور : (مشابه کلمه عبور کنترل پنل شما)
FTP MySQL سرور: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، mking
۱۱-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۳۷ صبح
ارسال: #16
ببخشید من میخوام فایلامو الان زیپ کنم وبه چنددسته تقسیم کنم بوسیله نرم افزار وینرر اما نمیشه اونهارو بصورت فایل زیپ به چند دسته تقسیم کرد.
لطفا راهنماییم کنید.
۱۱-۵-۱۳۹۰, ۰۳:۵۰ صبح
ارسال: #17
خوب شما فولدرها را به چند قسمت تقسیم کنید و سپس آنها رازیپ کنید
توجه داشته باشید وقتی که با وینرر این کارو انجام می دهید در هنگام فشرده سازی روی zip باشه تا در هنگام باز کردن فایل با مشکل مواجه نشوید
اگر به کافیت یا اینترنت پر سرعت دست رسی دارید همه فایلها را یکجا آپ کنید و باز نمایید تا مشکلی پیش نیاد
امضاء مرتضی محمدجانی
۱۱-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۰۵ صبح
ارسال: #18
روهاست رایگان هر فایل باید 3096کیلو بایت باشه
http://joomina.ir/filesd/newsportalv2_joomina_ir.zip
میشه برام تقسیمش کنید؟
من هرکاری میکنم نمیشه
ممنون میشم
۱۱-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۴۸ صبح
ارسال: #19
دوست گرامی نیاز به برنامه خاصی نیست.فایل زیپتو اکسترات کن.
بعد از این کار وارد پوشه شو.و به ترتیب فایل هارو انتخاب کن .دقت کن حجم فایلهای انتخابی بیش از 2 مگ نباشه و از 01 نامگذاری کن.تا اخر.بعد یکی یکی اپلود کن تو هاست و اکسترات کن.
فکر نکنم از ساده تر دیگه توضیحی باشه
امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

سپاس شده توسط پیام عمرانی ، Reza Ganji ، mking
۱۱-۵-۱۳۹۰, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #20
ببین دوست عزیز اگه با وین رر کار می کنی کار تکه تکه کردن فایل راحت به این شکل

شما فایل اصلی رو از حالت زیپ خارج کنید
سپس دوباره راست کلیل کرده و گزینه فشره سازی را انتخاب کنید بعد حالت فشرده سازی رو در حالت پیشفرض یعنی rar قرار دهید در قسمت پایین میزان تکه تکه کردن فایل را بر حسب بایت قرار می دهید و ok کنید .خوب حالا بعد از تکه تکه شدن فایل ها آنها دوباره بر روش کلیل کنید و از حالت فشرده سازی خارج کنید .
حال در مرحله آخر از آنجا که در هاست ها rar جایگاهی ندارد و حتما باید فایل با پسوند zip باشد باید همه فایل ها رو از حالت فشرده سازی خارج کنید و سپس هر کدام را فشرده و به zip تبدیل کنید. توجه داشته باشی امکان داره بعد از فشرده سازی فایلها به صورت پوشه در پوشه قرار گیرند پس در هنگام آپلود دقت کنید.

شاید کار سختی باشه ولی اگر به دنبال رایگان هستید خوب باید بعضی از مشکلات و پشت سر قرار دهید .
ولی به نظر من اگه یک هاست بخرید خوب هاست ها قیمت زیادی ندارند مثلا یک پلن 200 مگابایتی با بی نهایت ایمیل و ftp و ... فقط سالیانه 10000 تومان می باشد که تو اینترنت یه سرچ کنی پیدا می کنی اگه تازه کارید بهتر خرج کنید تا بدست آورید چون بعد از کار کردن و مشکلات دل سرد می شوید و این در شروع خوب نیست .
موفق باشید.
امضاء مرتضی محمدجانی
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان