زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۰۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ساخت وب سایت فروشگاهی بر پایه جوملا
۲۹-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۰۱ صبح
ارسال: #1
نحوه ساخت وب سایت فروشگاهی بر پایه جوملا
سلام دوستان
*-*-*-*-*

بنده می خواهم یک وب سایت فروشگاهی بر پایه جوملا داشته باشم که مثل وب سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سری قالب، افزونه و ... در آن برای فروش بگذارم.
اما مشکل بنده این است که نمی دانم باید برای رسیدن به این هدف چکار کنم. البته با کار کردن با سیستم مدیریت محتوای جوملا مشکلی ندارم و برام راحته؛ اما برنامه نویسی بلد نیستم.
1) حالا خواستم از شما دوستان این انجمن بپرسم که "نحوه راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی مثل وب سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوری هست و بنده باید چکار کنم تا به هدف برسم؟
2) وب سایت بنده در حال حاضر این هست: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
؛ خواستم ببینم توی همین قالب میشه فروشگاه مورد نظرم رو راه اندازی کنم یا حتما باید بسته نصبی فروشگاه ساز داشته باشم؟ اگه میشه چطوری؟

نکته: دوستان دقت کنید که حتما حتما حتما و خواهشا، به همه سوالات جواب بدید.

*-*-*-*-*
با تشکر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۹-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ عصر
ارسال: #2
RE: نحوه ساخت وب سایت فروشگاهی بر پایه جوملا
(۲۹-۸-۱۳۹۳ ۱۱:۰۱ صبح)Piter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
*-*-*-*-*

بنده می خواهم یک وب سایت فروشگاهی بر پایه جوملا داشته باشم که مثل وب سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سری قالب، افزونه و ... در آن برای فروش بگذارم.
اما مشکل بنده این است که نمی دانم باید برای رسیدن به این هدف چکار کنم. البته با کار کردن با سیستم مدیریت محتوای جوملا مشکلی ندارم و برام راحته؛ اما برنامه نویسی بلد نیستم.
1) حالا خواستم از شما دوستان این انجمن بپرسم که "نحوه راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی مثل وب سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چطوری هست و بنده باید چکار کنم تا به هدف برسم؟
2) وب سایت بنده در حال حاضر این هست: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
؛ خواستم ببینم توی همین قالب میشه فروشگاه مورد نظرم رو راه اندازی کنم یا حتما باید بسته نصبی فروشگاه ساز داشته باشم؟ اگه میشه چطوری؟

نکته: دوستان دقت کنید که حتما حتما حتما و خواهشا، به همه سوالات جواب بدید.

*-*-*-*-*
با تشکر

سلام
سایت افزونه ها از k2store استفاده کرده که آخرین ورژن این افزونه قابلیت ادامه دانلود را داره ولی خود سایت افزونه ها آخرین ورژن را استفاده نمیکنه هنوز
البته با payperdownload هم میشه این کار را کرد

خب اگه میخوایید سایتی مثل افزونه ها داشته باشید k2store را به همراه ماژول پرداخت آنلاین بانک ملت k2store خریداری کنید و یک درگاه از شرکت به پرداخت بگیرید و ساییتون تمومه

در ضمن سایتتون بالا نمیاد و خطای Forbidden میده EyesEyesEyes
موفق باشید
امضاء YasinDesign
طراحی انواع سایت بر اساس سلیقه شما
joomla 3.0

Email : yk5742g@gmail.com

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی سایت از پایه با زبان قدرتمند PHP
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Piter ، ابوذر مرادی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان