زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۳۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگين جوملا » به اشتراك گذاري مطالب سايت با پلاگين زيباي SocButtons
۹-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۶-۶-۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink پلاگين جوملا » به اشتراك گذاري مطالب سايت با پلاگين زيباي SocButtons
[تصویر:  1312104351_1_8a33be0d60.png] [تصویر:  1312104225_1_289947a6fb.png] [تصویر:  1312104281_1_af4a5d5371.png] [تصویر:  1312104300_1_63801381da.png]

[تصویر:  1312114419_1_7c652f6831.jpg]

سلام و درود
توسط اين پلاگين بسيار زيبا و كاربردي سازگار با جوملا 1.7 و جوملا 1.6 و جوملا 1.5 ميتوانيد امكان ارسال مطالب سايت خود را به سايت هاي اجتماعي براي كاربران مهيا كنيد.اين پلاگين همچنين داراي امكان لايك فيس بوك و گوگل پلاس نيز مي باشد !

[تصویر:  1312114631_1_8e281dfcfa.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، tarantino ، mking ، Mojtaba Pordel ، صابرمحمدی ، پیام عمرانی ، mal2moh ، abbasbalkhi
۱۰-۵-۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ صبح
ارسال: #2
RE: پلاين جوملا » به اشتراك گذاري مطالب سايت با پلاگين زيباي SocButtons
خیلی جالب و خوب بود . دستتون درد نکنه
من الآن روی سایت تیک نصب کردم دو تا مشکل به ذهنم رسید .
اول اینکه همراه با صفحه ای که در آن این افزونه هست سایت پیوندها هم خودش را میندازه وسط ! که فکر می کنم مال تصاویر استفاده شده در آن باشه که از سایت اصلی لود میشه
دوم کپی رایت افزونه هم نمایش داده میشه .
اما در کل این یکی از بهترین افزونه هاست
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking
۵-۶-۱۳۹۰, ۰۴:۵۹ صبح
ارسال: #3
آقایون من تازه کارم.میشه بگین این پلاگین چه جوری استفاده میشه.نصب کردم اما توی سایتم نمایش داده نمیشه.یکم هم فکر ما تازه کارها باشین.شما حرفه ای ها یه کم هم توضیح بدین.مرسیRose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۱۴ صبح
ارسال: #4
دوست عزيز شما ابتدا كار كردن با جوملا را ياد بگيريد به صورت كامل و براي اين كار كتاب آموزش جوملا را جستجو و دانلود كنيد !
كار با افزونه هاي جوملا اسان است !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، شاهین سمیع عادل ، mal2moh
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان