زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۱۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب مترو (subway) از شرکت یو تم ، سوال در مورد منوها!!
۱۳-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۳۰ صبح
ارسال: #1
قالب مترو (subway) از شرکت یو تم ، سوال در مورد منوها!!
سلام و خسته نباشید

آقا این قالب را من از جومی گرفتم

صفحه اصلی

همانطور که می دانید منو های بالا با فریم ورک warp framwork نوشته شده من فقط یه سوال کوچیک دارم

برای اینکه بخواهیم زیر منوهامون رو دسته بندی کنیم در ایتم منوی اصلی کلاس سی اس اس را columns-2 columnwidth-200 می زاریم

که این عدد تعداد ستون هاست تا اینجا مشکلی نیست که 4 تا هم بیشتر نیست که حداکثر 1200 پیکسل می باشد

[/code]توضیحات اینجا هست : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا سوالی که دارم تعداد ایتم ها در هر ستون هست چطوری باید تنظیم کرد
می خوام در هر ستون 3ایتم اصلی با زیر مجموعه هاش نمایش داده بشه باید چیکارکنم لازم به ذکره ایتم های اصلی من 9 تاس

برای مثال در همین آدرس سایتی که گذاشتم بر روی توانخواهان چه سازمانی است کلیک کنین همانطور که می بینین آیتم های اصلی من 3 تاس با زیر مجموعه هاشون اگه یه ایتم دیگه اضافه کنم زیر همین لیست میشه نمیره تو ستون بعدیش باید چیکار کنم ؟؟؟

آقا لطفا راهنمایی کنین الان کلی وقته گیره اینم ممنون

چرا نمی شه پستا ویرایش کرد؟؟!!!!
دموی رو گذاشتم اشتباه شد :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء reza_101010
دانلود زیباترین و جدیدترین قالب های جوملایی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان