زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی درباره ایجاد یک صفحه با درج مطالب روزانه و ویریاش جداگانه مطالب
۲-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۲۲ عصر
ارسال: #1
درخواست راهنمایی درباره ایجاد یک صفحه با درج مطالب روزانه و ویریاش جداگانه مطالب
درود
بنده میخوام یک صفحه جدید ایجاد کنم که مطالب مربوط به اون بخش را بصورت روزانه ابدیت کنم و هر مطلب در اون صفحه بصورت جداگانه قابل ویریاش یا حذف باشه و بقیه مطالب را به هم نریزه و ادامه مطلب داشته باشه درست مثله اون چیزی که در وبلاگ نویسی هست و همه مطالب در صفحه اصلی زیر هم قرار میگیرند و در پنل مدیریت مطلب به تنهایی قابل ویرایش هستند
البته بنده میخوام تو صفحات جداگانه اینکار را انجام بدم
مثلا یک صفحه علمی = از مطلب 1 تا 2 و3 و الی آخر
مثلا یک صفحه هنر از مطلب 1 تا 2 و3 و الی آخر
همه اینا را که عرض کردم خدمتتون بلد نیستم
سپاس اگر راهنمایی کنیدRoseJoomla 2.5
امضاء imaniman
طراحی آرم و لوگو سه بعدی و متحرک (ارزان)

[تصویر:  bdwctksax9beyb99pmhz.gif]

تماس از ساعت ۱۷ الی ۲۱ با شماره ۰۹۳۰۶۸۸۰۰۹۶
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ عصر
ارسال: #2
RE: ردخواست راهنمایی درباره ایجاد یک صفحه با درج مطالب روزانه و ویریاش جداگانه مطالب
دوست عزیز اول یه مجموعه بسازیدبعدا مطالبتون رو ایجاد کنید برای وصلش مجموعه رو به منو مورد نظروصل کنیدحالا شما که میخواید صفحاتی برای هر مطلب داشته باشید میتونید برای هر مطلب صفحاتی تعیین کنید.
یاعلی

برای ادامه مطلب هم تو مدیریت مطالبت میتونی درج کنی
امضاء رضاندیمی
[تصویر:  ret.jpg]

ارائه انواع قالب های فارسی جوملا.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، imaniman
۲-۸-۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۸-۱۳۹۳ ۰۸:۲۴ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #3
RE: درخواست راهنمایی درباره ایجاد یک صفحه با درج مطالب روزانه و ویریاش جداگانه مطالب
ممنون جناب ندیمی.من فکر میکنم این دوست عزیزمون بهتره اول کتاب آموزش جوملا 2.5 رو مطالعه کنند چون از نصب تا ایجاد منو و مجموعه و یره رو آموزش داده است.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط رضاندیمی
۷-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ صبح
ارسال: #4
RE: درخواست راهنمایی درباره ایجاد یک صفحه با درج مطالب روزانه و ویریاش جداگانه مطالب
سپاس از شما

دوست عزیز فکرکنم نتونستم منظورمو درست برسونم
ببینید بنده میخوام در صفحه جدید که ایجاد میکنم مطالب زیادی را بصورت روزانه ابدیت کنم و هر مطلب در همون صفحه بصورت جداگانه قابل ویریاش باشه و بقیه مطالب را به هم نریزه
من وقتی تو یک صفحه مطالب را قرار میدم مطالب بصورت مجزا نیستند و با حذف یا ویرایش یک مطلب بقیه مطالب به هم میریزه

میخوام تعداد زیادی شعر در یک صفحه زیر هم بزارم و گاهی آنها را حذف و ویرایش کنم بدون اینکه مطلب1 به مطلب2 در همون صفحه مربوط بشه وقتی ایجاد مطلب جدید میزنم به مطالب قبل کاری نداشته باشه ولی در حالت کلی مثل حالت پایینه که وقتی میخوام یک مطلب را ویریاش کنم کل مطالب 1و2و3و...وn را به عنوان یک مطلب ویرایش میکنه

ولی راه درست را نمیدونم چکار کنم

تیتر مطلب 1
مطلب 1
پایان مطلب 1 / در تاریخ A
---------------------
تیتر مطلب2
مطلب2
پایان مطلب2 / در تاریخ B
--------------------
.
.
.
------------------
تیتر مطلب n
مطلب n
پایان مطلب n /در تاریخ m
امضاء imaniman
طراحی آرم و لوگو سه بعدی و متحرک (ارزان)

[تصویر:  bdwctksax9beyb99pmhz.gif]

تماس از ساعت ۱۷ الی ۲۱ با شماره ۰۹۳۰۶۸۸۰۰۹۶
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۷-۸-۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ عصر
ارسال: #5
دوست عزیز خب این که کاری نداره
شما میخوای هر چقد مطالب خواستی تو یه صفحه باشه وهر مطالب جداگانه ویرایش بشه
خب براتون یه آموزش عکس ساده میذارم که انجام بدید.
حتی با ویرایش مطلب هم بقیه قاطی پاتی نمیشن.
[تصویر:  132.png]
موفق باشید.
امضاء رضاندیمی
[تصویر:  ret.jpg]

ارائه انواع قالب های فارسی جوملا.

سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان