زمان کنونی: ۲۵-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۴۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راست چین کردن قالب
۵-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #1
راست چین کردن قالب
با سلام
من یک قالب دارم که به طور پیش فرض راست چین هست فقط از زبان جوملا به عنوان پیش فرض برای راست چین شدن استفاده می کنه که متاسفانه زبان پیش فرض جوملا من انگلیسی هست البته من زبان فارسی رو نصب کردم ولی این قالب راست چین نمی شه!
خودم شروع کردم به راست چین کردن و از نرم افزار inspect element برای پیدا کردن کد ها استفاده کردم منو اصلی رو تونستم راست چین کنم ولی زیر منو ها رو نمی تونم کدش رو پیدا کنم
ضمنا من بسته نصبی خود قالب رو نصب کردم واسه همین جوملام انگلیسی هست من دمو میزارم ممنون می شم راهنمایی کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء rsam
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۸-۱۳۹۳, ۰۷:۳۴ عصر
ارسال: #2
RE: راست چین کردن قالب
ببینید در تنظیمات قالب جایی برای گذاشتن یا ساپورت کردن RTL یا همون زبان های راست بچپ نداره.معمولا دارند.
برای زبان هم اگر بسته زبان فارسی رو نصب کنید به سایتتون اضافه میشه و از منو افزونه ها و سپس مدیریت زبان که آخرین گزینه است میتونید زبان مدیریت و سایت رو دیفالتش رو روی فارسی قرار دهید.
اگر وقتی در تنظیمات قالب گزینه آر تی ال داشته باشه انتخاب کنید نیازی به این موارد نیست.
تست کنید و خبرشو رو بدید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۵-۸-۱۳۹۳, ۰۸:۲۰ عصر
ارسال: #3
من زبان فارسی رو قبلا نصب کردم و در قسمت مدیریت و سایت هر دو رو فارسی کردم و در تنظیمات خود قالب هم راست چین بودن رو تنظیم کردم ولی نشد؟
من قبلا خود قالب رو به تنهایی روی جوملا فارسی نصب کرده بودم به صورت خودکار خودش راست چین شد و مشکل نداشت ولی الان من بسته نصبی خود قالب رو که نصب کردم نمی شه؟
امضاء rsam
۵-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۰۲ عصر
ارسال: #4
یوزر و پسورد جوملا را در پارس جوم هاست برای من بفرستید تا تنظیماتش رو چک کنم.البته ممکنه چند ساعت دیگه فرصت کنم ببینم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۵-۸-۱۳۹۳, ۰۹:۳۱ عصر
ارسال: #5
ممنون من زبان فارسی برای انتخاب زبان که در بالا داره نصب کردم ولی نمی دونم چرا وقتی فارسی می شه کلا بهم می ریزه؟
امضاء rsam
۶-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۰۷ صبح
ارسال: #6
از بسته های وارز که سایت های روسی و ... میزارن سعی کنید استفاده نکنید چون خارج از این موارد مشکل امنیتی دارند.
اگر قالبی زبان های راست بچپ رو ساپورت کنه با تغییر زبان به فارسی و یا در تنظیمات قالب حتما امکان تغییر دایرکشن هست.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان