زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۲:۴۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در بالا نیامدن سایت
۲-۸-۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ صبح
ارسال: #1
مشکل در بالا نیامدن سایت
سلام به اساتید
برایم یه مشکلی پیش اومده که مدیریت سایت بالا میاد ولی خود سایت بالا نمیاد و یه صفحه سفید رنگ میاد،میخواستم سیستم دانلودمو حذف کنم که حذفش کردم ولی اینطوری شد،کسی میدونه؟ممنون میشم

آدرس سایت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء رضاندیمی
[تصویر:  ret.jpg]

ارائه انواع قالب های فارسی جوملا.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در بالا نیامدن سایت
آیا پلاگینی تو جوملا موجوده که صفحه ی سایتو از اونجا فراخوانی میکنه؟چون فک کنم یه پلاگینو با پلاگین سیستم فروش فایل اشتباه پاک کردم.
امضاء رضاندیمی

۲-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ صبح
ارسال: #3
در تنظیمات کلی نمایش پیام های خطارو فعال کنید ببینید خطاها نمایش داده میشه یا خیر ؟
اگر پیام های خطارو بشه دید معلوم میشه مشکل چیست !
پلاگینی رو که اشتباها حذف کردید دوباره نصب کنید و تست کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط رضاندیمی
۲-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ صبح
ارسال: #4
استاد یکی این ارورو نشون میده
پوشه موقت تنظیم نشده است
پوشه موقت جوملا محلی است که در هنگام نصب الحاقات هر فایل در آنجا آپلود میشود در صورتی که این پوشه در فایل configuration.php وجود نداشته باشد جوملا از نصب الحاق عاجز خواهد بود '%s' همچنین این پوشه باید دارای دسترسی قابل نگارش نیز باشد و مسیر آن مشخص شده باشد
یکی هم
اندازه آپلودphpاز اندازه پست بیشتر است
مقدار برای upload_max_filesize در فایل php.ini بیشتر از متغیر post_max_size . post_max_size متغیر در اینجا اولویت دارد و درخواست مسدود شده بزرگتر از آن است.به طور معمول این یک تنظیم غلط در سرور آن هم در زمان سعی در افزایش حجم آپلود است. لطفا مقدار upload_max_filesize را افزایش دهید تا حداقل با متغیر post_max_size مطابقت نماید یا برعکس

حالا آقای گنجی چطور اون پلاگینی که حذفش کردم دوباره نصبش کنم؟ یعنی نیست که دوباره نصب کنم.
امضاء رضاندیمی

۲-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ صبح
ارسال: #5
این پیام های خطایی است که در مدیریت نشون میده نمایش پیام های خطا در تنظیمات کلی منظور بود.فکر میکنم عنوانش گزارش خطا باشه که رو هیچ و حداکثر و .. میشه تنظیم کرد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط رضاندیمی
۲-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۵۰ صبح
ارسال: #6
وقتی تنظیم کردم کجا باید نشون بده؟

استاد گزارش خطا رو به حداکثر گذاشتم حالا خطارو کجا نشون میده؟

الان که تو نت گشتم چند نفر هم این صفحه سفید براش اومده
لطفا این لینکو نگاه کنید.
امضاء رضاندیمی

۲-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۳۳ صبح
ارسال: #7
معمولا پشتیبانی هسات هفته ای چند بار از سایت پشتیبان مییگیره . درخواست کنید بک آپ سایت رو ریکاوری کنن .
این مشکل شما دلایل زیادی میتونه داشته باشه اگه یادتونه که چی نصب کردین میشه توی phpmyadmin جستجو کنید و تموم جداول مربوطه رو پاک کنید . این چند بار برای من جواب داده . ولی آخرش هیچ چیزی جای پیشگیری رو نمیگیره . همیشه قبل از هر تغییری بک آپ بگیرید .
اقا اصلا این رو باید به مدیریت جوملا اضافه کنن که توی هر ورود نمایش بده .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط رضاندیمی
۲-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۳۹ صبح
ارسال: #8
پس فقط و فقط راهش همینه سجاد جان؟

خب فقط این که تیبل کاربران ثبت نام کرده تو پایگاه داده کدومه؟میخوام رمز و نام کاربری مدیریتو بدونم کجا ثبت شده.

خب فقط این که تیبل کاربران ثبت نام کرده تو پایگاه داده کدومه؟میخوام رمز و نام کاربری مدیریتو بدونم کجا ثبت شده.
امضاء رضاندیمی

۲-۸-۱۳۹۳, ۰۵:۱۳ صبح
ارسال: #9
من نمیدونم کنترل پنل سایتتون چی هست ولی در پارس جوم هاست میتوان نسخه php رو انتخاب و برخی توابع را فعال یا غیر فعال کرد.
به هاست بگید براتون نمایش پیام های خطارو موقتا فعال کنه.فکر میکنم اگر روی پیش فرض بزارید بهتر باشه تا حداکثر .
البته اگر میدونید دقیق چه پلاگینی رو حذف کرد دیتابیس رو چک کنید اگر جدولی ازش مونده حذف کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط sajjad salehi ، رضاندیمی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان