زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۲۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونه error login بسازم؟
۳۰-۷-۱۳۹۳, ۰۷:۱۰ عصر
ارسال: #1
چگونه error login بسازم؟
ا سلام و خسته نباشید.
دوستان عزیز من توی سایت فرمی به صورت شکل زیر دارم
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

ولی میخوام قبل از اینکه این صفحه بیاد یک نوشته ای بیاید مبنی بر اینکه اگر عضو هستید وارد شوید اگر عضو نیستید ثبت نام کنید.
تقریبا شبیه به این :
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

الان دقیقا باید چیکار کنم؟؟
لطفا کمکم کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۸-۱۳۹۳, ۰۲:۱۳ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۸-۱۳۹۳ ۰۲:۲۷ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: چگونه error login بسازم؟
میتونید صفحه ورود رو ویرایش کنید و دربالای فیلدهای یوزر و پسورد متن دلخواه رو قرار دهید .
در مسیر زیر باید فایل default_login.php رو درجوملای 2.5 ویرایش کنید :

components/com_users/views/login/tmpl/default_login.php

وقتی کاربر بیاد تو این صفحه ابتدا پیام رو میبینه بعد در پایین میتونه وارد بشه یا روی دکمه ثبت نام کلیک کنه.

یا اینکه میتونید همون پیام هشدار را ویرایش کنید منظور جمله (لطفا وارد شوید) هست چون در فایل ترجمه هم میتونید اچ تی ام ال استفاده کنید.
در پوشه زبان های سایت در فایل fa-IR.ini و درخط 204 میتونید این ترجمه را تغییر دهید.

این تصویری که شما گذاشتید شبیه انجمن هست ولی ما پلاگین برای مخفی کردن متن مطالب برای کاربران میهمان رو هم داشتیم !

توسط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونید محتوا رو برای گروه های کاربری دلخواه مخفی کنید
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Mojtaba Pordel
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان