زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۰۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل انتقال سایت از لوکال به هاست
۲۱-۷-۱۳۹۳, ۰۲:۱۸ صبح
ارسال: #1
مشکل انتقال سایت از لوکال به هاست
سلام به اساتید خودم/من سایت رو از لوکال با اکیبا بک آپ گرفتم و بر روی هاست قصد نصبش رو دارم منتها پیغام وارنینگ زیر رو میده و وقتی نصبش می کنم در بخش ابتدایی سایت کلی کد دیده میشه و پایینش سایت رو می بینم.لطفا کمک کنید.متن وارنینگ:
" You are using a server with PHP 5.3 outputting errors to the browser and reporting Strict Standards warnings. This combination does not allow Joomla' and its extensions to run properly. Most likely, you are using xampp released after januaryy 2011. You have the following options:
1. Edit your php.ini file and change the following lines:
error_reporting=E_ERROR
display_errors=0
2. INstall Zend Server CE with php 5.2, xampp 1.6.4 or any other server environment with php 5.2 )
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۷-۱۳۹۳, ۰۴:۴۲ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل انتقال سایت از لوکال به هاست
خب خیلی واضحه گفته که باید ورژن زمپتون ور ارتقا بدین . اخرین نسخه ور از اینترنت دانلود و نصب کنید بعد با اکیبا پشتیبان یگیرید .
میشه هم دستی تموم فایلهای موجود در لوکال رو به هاستتون منتقل کنید .
توی phpmyadmin لوکال (127.0.0.1) از دیتابیس بک آپ بگیرید و توی سایتتون ایمپورت کنید .
رمز و اسم کاربری و نام دیتابیس جدید رو هم توی configoration.php تنظیم کنید .
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
۲۱-۷-۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ صبح
ارسال: #3
سلام مواردی که دوستمون گفتند کاملا صحیح است و من در تکمیل توضیحات باید بگم که همونطور که در مت خطا امده
فایل php.ini رو با نوت پد باز کنید و خط زیر را پیدا کنید و display_errors را = 0 قرار بدید تا خطاها نمایش داده نشن
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۹-۷-۱۳۹۳, ۰۶:۴۹ صبح
ارسال: #4
مچکرم از راهنمایی شما //
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان