زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۵۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد تنظیمات كيوننا
۱۴-۷-۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ عصر
ارسال: #1
سوال در مورد تنظیمات كيوننا
با سلام و عرض ارادت خدمت استاتید و دوستان گرامی
بنده از انجمن كيوننا در سایتم استفاده میکنم دو سوال مهم داشتم:
1. در صفحات داخلی وقتی مثلا سوالی پرسیده میشه برای پاسخ گزینه ارسال مطلب باز شده نیست بلکه فقط لینک نوشته شده ارسال پاسخ هست که در این عکس ببینید:
[تصویر:  98108594669821230841.jpg]
من میخوام اینطور نباشه و خود ارسال مطلب زیر نوشته ها باشه مثل این عکس:
[تصویر:  61817529813931898676.jpg]

2. نکته دوم اینکه من میخوام تو صفحه اصلی تاپیک های به روز شده و به عبارتی پست های جدید بالای انجمن نمایش داده بشه مثل قالب انجمن های دیگه. حالا برای حل ایم مشککل چکار باید بکنم؟

این هم لینک انجمن هست:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر53
امضاء pasokhgoo
اللهم عجل لولیک الفرج
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۴-۷-۱۳۹۳, ۰۹:۰۹ عصر
ارسال: #2
RE: سوال در مورد تنظیمات كيوننا
اول جواب سوال اولتون شما وقتی روی یک موضوع کلیک میکنید فقط میتونید به اون موضوع پاسخ بدید نه اینکه موضوع رو با موضوع جواب بدید
برای جواب سوال دومتون هم به ایندیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید
امضاء toorej
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط pasokhgoo
۱۴-۷-۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ عصر
ارسال: #3
با سلام و تشکر از شما
ببینید من میخوام در پاسخ به همون موضوع صفحه ارسال پیام باز باشه نه مثل عمس اولی. الان شما همین جا میخواید پاسخ بدید پاسخ سریع زیر براتون باز شده هست نه فقط لینک. نمیدونم منظورمو فهموندم یا نه.

انجمن مای بی بی کامپوننت جوملاست؟ یعنی من میتونم نصبش کنم؟ لینک دانلود ازش دارید؟
امضاء pasokhgoo
اللهم عجل لولیک الفرج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۴-۷-۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #4
آهان شما میخواید پاسخ سریع داشته باشه مطلبتون
گفتم که بنده اطلاعات چندانی در مورد کیوننا ندارم و باید منتظر پاسخ دوستان باشید
انجمن مای بی بی از جوملا جداست و اصلا از سایت هم جداست کاربران خودشو داره و پنل مدیریتش هم جداست نه کامپوننت هست نه ماژول درضمن روی یک ساب دامین هم نصب میشه مثل همین انجمنی که درش قرار دارید که با مای بی بی ساخته شده اگر میخواید دز این مورد بیشتر بدونید میتونید به دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مراجعه کنید
امضاء toorej
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان