زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۳۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال راجع به نمایش مطالب...
۹-۷-۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ عصر
ارسال: #1
سوال راجع به نمایش مطالب...
سلام خسته نباشید...

میخواستم بپرسم چطور میتونم نمونه ای از اطلاعات منو هارو در صفحه اصلی(اول) سایتم داشته باشم.

به عنوان مثال... دوتا منو دارم.. که در هر دو منو منوهای مختلف دیگری هستند که در این منوها مطالب زیادی قرار دارند.

من میخوام که در هر منو که من به روز رسانی میکنم همزمان مطالبش در صفحه اول سایت هم نمایش داده بشه...

یعنی هر منویی رو که من به روز رسانی کردم به عنوان به روز ترین مطالب در صفحه اول هم نمایش داده بشه ...

و از جهت دیگر کاربر مطلب به روز شده رو هم در صفحه اول ببینه(البته با رعایت ترتیب به روز رسانی) هم بتونه با مراجعه به منوی مربوطه مطلب رو دراونجا پیدا کنه

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۷-۱۳۹۳, ۰۴:۴۷ عصر
ارسال: #2
RE: سوال راجع به نمایش مطالب...
دوست عزیز شما مطالبی رو که قرار میدید ویژه قرار بدید هم در صفحه اول و هم در صفحه مربوطه نشون داده میشه
امضاء toorej
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۹-۷-۱۳۹۳, ۰۶:۰۸ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۹-۷-۱۳۹۳ ۰۶:۰۹ عصر، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #3
RE: سوال راجع به نمایش مطالب...
سلام دوستمون میخوان چند منو رو در صفحه اول نشون بدن ویژه کردن برای یک منو جواب میده.
-> از افزونه ایدا نیوز استفاده کن و براش تعریف کن که اطلاعارو از بخش ها یا مجموعه های مختلف بگیره اینطوره اطلاعات به طور خودکار در افزونه و در هر موقعیتی که خواستید نمایش داده میشه.
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط toorej ، Reza Ganji ، mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان