زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۳۱ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خوب ایندکس نشدن در گوگل
۹-۷-۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ صبح
ارسال: #1
Exclamation خوب ایندکس نشدن در گوگل
سلام. با گذشت حدود 2 ماه از معرفی وب سایتم به وب مستر گوگل لینک های سایتم خوب در گوگل ایندکس نمیشه. سایت مپ هم ساخته و معرفی کرده ام.
سایت من با آدرس avacsian.ir یک سایت مربوط به "آواکس لایو چت" میباشد و با این که دارای رنک الکسای بهتری نسبت به بسیاری از سایت مربوط به آواکس لایو چت میباشد ولی با جستجوی کلمات کلیدی سایت مانند: "دانلود آواکس" و "آواکس چت" اصلا در یافته های گوگل مشاهده نمیشود. فقط وقتی نام سایت را در گوگل جستجو میکنم یافت میشه. تمامی کارهای عمومی مربوط به سئو سایت را انجام داده ام ولی نمیدونم مشکل از کجاست. عملا هیچکدام از بازدید کنندگان سایتم از گوگل وارد نمیشوند و این مشکلیه که هیچ دلیلی نمیتونم براش پیدا کنم.
آدرس سایت: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۹-۷-۱۳۹۳, ۰۷:۵۵ صبح
ارسال: #2
RE: خوب ایندکس نشدن در گوگل
سلام دوست عزیز موارد زیادی رو باید رعایت کرد و باید الگریتم های جدید متورهای جستجو را بشناسید در بخش آموزش ها چند تا آموزش سئو بچها گذاشتند مطالعه کن
اگه بخوام کلی سایتت و برسی کنم موارد ابتدایی مثل قفل کردن www رو رعایت کردی آما هنوز سایتت دوتا آدرس داره و رتبه تقسیم به دو میشه یکی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دومی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مورد بعد که باید بدونید آخرین الگریتم گوگل مرغ مکس خار هست که به گفته گوگل دقیق و سریع خواسته کاربرش و از بین ریزترین حفره ها پیدا میکنه که البته برای فارسی هنوز اعمال نشده اما الگریتم فعلی کافئین هست که بخوام خلاصه بهت بگم بیشتر اولویتش رو لینک هایی که به سایت شما شده است داره و اینکه محتوای شما از جایی کپی نشده باشه.

به طور کلی میتونی با کمپرس کردن کدهای قالب و کم کردن حجم تصاویر و مواردی که با مطالعه بیشتر بهش میرسی باید ترتیبی بدی که ساختار وب سایت به سادگی و راحتی برای موتور جستجو قابل فهم بشه.” سئو تنها درباره ی “موتور” ها نیست، بلکه در طرف مقابل به معنای ساخت وب سایت به طوری که برای کاربران هم خوشایند باشد. و مدت زمانی که در سایت شما زمان را سپری میکنند در رتبه شما تاثیر داره

امیدوارم تونسته باشم کمک کرده باشم. موفق باشی
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-۷-۱۳۹۳, ۰۳:۱۰ صبح
ارسال: #3
تشکر از کمکتون ولی سایت من تو نتایج گوگل اصلا یافت نمیشه. این مواردی که گفتید خیلی از سایت هایی که با سایت من هم موضوع هستند رعایت نکردند ولی با جستجوی کلمات کلیدی خیلی خوب تو نتایج گوگل یافت میشند. حتما یه مشکل وجود داره که نمیتونم پیداش کنم. این هم که گفتید دو تا آدرس داره این مشکل رو چطور باید حل کنم
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۷-۱۳۹۳, ۰۶:۴۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۷-۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ صبح، توسط محمدسلیمانی.)
ارسال: #4
سلام
تا حدودی توضیح دادم اما برای اینکه کامل بشه اینها رو مطالعه کن.

رفع مشکل چند آدرسی سایت با قفل کردن www

پیشنهاد میکنم زمان بذار و اگه شد همشو بخون.
آموزش های سئو

امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان