زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لینک مطلب
۳۰-۶-۱۳۹۳, ۰۴:۱۳ صبح
ارسال: #1
لینک مطلب
درود
من مشکلی با لینکهایم دارم که در زیر عنوان میکنم. نمی دانم که طبیعی است یا مشکلی ایجاد شده:
من از منوی دانستنی های نظامی، زیرمنوی تسلیحات نیروی هوایی را باز میکنم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این منو از نوع مطالب ویژه شده میباشد
حالا از لیست مطلب موجود در این صفحه، یک مطلب را با عنوان بمب افکن بی 2 اسپیریت باز میکنم:
لاجرم لینک مطلب باید به این شکل دربیاید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما وقتی مطلب را باز میکنم به این صورت میشود

مشاهده می کنید که قسمت آبی رنگ، نام مستعار مجموعه نظامی من هست و قسمت قرمزرنگ، عبارتست از نام مستعار زیرمجموعه تسلیحات هوایی و قاعدتا قسمت سبزرنگ هم نام مستعار مطلب مذکور است.
به نظر شما مشکل از کجاست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۶-۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ عصر
ارسال: #2
RE: لینک مطلب
درود بر شما
من درست متوجه نشدم شما چطور لینک داده اید، اما اگر شیوه نمایش نوع لینکها برای شما مهم است می توانید ایتدا لینک به یک مطلب دهید و درون آن مطلب موارد دلخواه را وارد کرده و لینک مورد نظر را به آن اختصاص دهید

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۶-۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #3
درود
ممنون دوست خوبم، اما مگر نباید آدرس لینک به این شکل باشد؟
1. آدرس سایت - نام مستعار منو- نام مستعار زیرمنو - نام مستعار مطلب
2. در لینک های من بجای نام مستعار منو و زیر منو، نام مستعار مجموعه و زیرمجموعه آمده است.
من میخواهم بدانم اصولا باید آدرس لینکهای من مثل گزینه 1 باشد یا گزینه 2
اگر گزینه 1 صحیح است باید چکار کنم تا به آن شکل دربیاید
​با سپاس
۵-۷-۱۳۹۳, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #4
هیچکدام از دوستان نظری ندارند؟

بگذارید یه طور دیگه خدمت دوستان بگم. قبلا لینک یک مطلب من اینطوری بوده که این لینک را از داخل کامپوننت key to link ذخیره داشتم:

همانطور که می بینید مطلب من آدرسش ترکیبی از نام مستعارهای منوها هستند.
اگر شما این لینک را کپی و در مرورگرتان قرار دهید نبرد کورسک باز میشود. حال اگر روی عنوان این مطلب کلیک کنید که دوباره مطلب باز شود، ساختار منو از نام مستعار منو به نام مستعار مجموعه تغییر میکند:

53-%D9%82%D8%AF%D8%B1%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85%DB%8C-military-power/940

مسئله من اینست که نمیدانم چطور شده که لینکهای من که قبلا ساختار منویی داشته اند به ساختار مجموعه ای تغییر شکل داده اند و خود بهتر میدانید که این موضوع در گوگل من بسیار تاثیر گذاشته و مرا از صفحه اول به صفحه 23 گوگل فرستاده. لطفا کمک خود را دریغ نفرمایید
۵-۷-۱۳۹۳, ۰۴:۴۲ صبح
ارسال: #5
دوستان، خودم مشکل را پیدا کردم و برای اطلاع دوستان می گذارم:
من منوها را بجای فهرست مجموعه، مطالب ویژه انتخاب کرده بودم و اکنون با تغییر آن به لینکهای قبلی بازگشتم
 سپاس شده توسط mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان