زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۲۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالبی عجیب
۷-۵-۱۳۹۰, ۰۷:۲۰ صبح
ارسال: #1
قالبی عجیب
سلام دوستان من یه سوال دارم.
همونجوری که تقریبا همه دیدیم قالب های جوملا هم به این شکل طراحی میشن که شیت صفحه در وسط مرورگر قرار داره حالا من یه سوال دارم چجوری میشه کاری کرد که شیت صفحه به یک گوشه از مرورگر بچسبه مثلا راست یا چپ؟؟؟

شاید توضیحاتم گنگ باشه برای همین سایت جومینا رو با فوتوشاپ شبیه چیزی که منظورم هست کردم و ضمیمه کردم.

[تصویر:  28630138624914337830.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۷-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۵۷ صبح
ارسال: #2
RE: قالبی عجیب
کار سختی نیست
باید اصلی ترین div را پیدا کنید و در CSS مربوط به آن

برای چسبیدن به چپ
float:left;
یا برای چسبیدن به راست
float:right;

قرار دهید . البته اینکار درست نیست چون در سیستم های مختلف و مانیتورهای ابعاد مختلف ممکن است باعث شود قسمتی از صفحه برای بیننده سایت دیده نشود.
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، MehryarS
۷-۵-۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ عصر
ارسال: #3
اینجوری می گند مبدل حالیش نوبده فارس نیوز ببنید کمی از رزولیشنش بکشید می فهمید سمت راست چسبیده دایو مادر باید فلوت بخوره که دوست عزیزمون گفتند
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط MehryarS ، شاهین سمیع عادل
۹-۵-۱۳۹۰, ۰۸:۰۵ عصر
ارسال: #4
دوست عزیز در طراحی قالب کلا صفحه اصلی قالب اگر #container { position:relative;} باشد قالب همیشه در وسط body قرار می گیرد در غیر این صورت چپ و اگر float:right قرار داده شود راست چین می شود و این ربطی به جوملا ندارد از دستورات زبان css می باشد
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۹-۵-۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #5
برای نوشتن کد لطفاً از علامت # ادیتور استفاده نمایید تا کدها به شکل درست نمایش داده شود .
درضمن فکر می کنم من هم همین توضیحات را داده بوده که شما فرمودین .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking ، MehryarS
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان