زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۳۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به روز رسانی جوملا
۳-۶-۱۳۹۳, ۰۵:۱۲ صبح
ارسال: #1
به روز رسانی جوملا
سلام خدمت اساتید گرامی عزیز

دو سوال دارم اول اینکه وقتی من از توی سایت ها تنظیمات FTP رو برای به روز رسانی اعمال کردم و زمانی که اقدام برای به روز رسانی کردم با این پیغام مواجه شدم

در تنظیمات پی اچ پی allow_url_fopen غیر فعال است. برای ارتقا بسته ها allow_url_fopen باید فعال باشد
Update: :Extension: عدم امکان باز کردن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  123d.jpg]

دوم اینکه میخوام بدونم برای تنظیمات FTP رقسمت ریشه )root( چطور بدست بیارم در سایت های مختلف چیزهایی خوندم ولی مطمئن نیستم درست باشه ممنون میشم راهنمایی کنید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۶-۱۳۹۳, ۰۵:۵۴ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۶-۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: به روز رسانی جوملا
این اروری که گفتید یک تابع هست که باید در تنظیمات php سرور فعال باشه تا بتونید بطور مستقیم بروزرسانی کنید که متاسفانه در اکثر سرورها فعال نیست.
ریشه معنی کلمه root هست و منظور مسیر یا پوشه اصلی هست که اون کاربری اف تی پی دسترسی داره که اگر اطلاعات ورود به هاست رو وارد ریشه همون پوشه home میشه.مثلا وقتی بک اپی رو منتقل میکنید از طریق سی پنل و یک اسلش که نشان دهنده روت میشه میزارید بک اپ میره تو پوشه home
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط صدرا حسابی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان