زمان کنونی: ۱۲-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۵۳ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل k2 و محتوای اصلی جوملا
۲۱-۵-۱۳۹۳, ۰۷:۰۱ عصر
ارسال: #1
مشکل k2 و محتوای اصلی جوملا
با سلام

من یک قالبی رو واسه سایتم joomla 3.0 انتخاب کردم که با k2 هم سازگار شده اما این قالب 2 تا مشکل داره محتوای خود جوملا رو به صورت 4 ستونه درست نشون میده ولی وقتی می خواد محتوای k2 رو 4 ستونه نشون بده درست نشون نمیده هر کاری کردم نشد که نشد تصمیم گرفتم از محتوای جوملا استفاده کنم نه k2 ولی بازم با مشکل دیگه روبه رو شدم این که ماژول های قالب واسه k2 هستن مثلا وقتی Sj Responsive Listing for K2 استفاده میکنم فقط مجموعه های k2 رو میاره.
من خودم دوس دارم با محتوای جوملا کار کنم چون قبلا باهاش زیاد کار کردم اما با ماژول ها مشکل دارم [COLOR="#FF0000"]میشه یه کاری کرد که این ماژول محتوای جوملا رو بشناسه ؟؟؟[/COLOR] (تو تنطیماتش بشه محتوای جوملا رو اضافه کرد نه k2 )

کدی رو تغییر بدم ؟ یا هر کاری که بشه ماژول k2 رو به محتوای جوملا تغییر داد ؟؟؟؟؟؟؟ لطفا راهنمایی ................. مرسی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۵-۱۳۹۳, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل k2 و محتوای اصلی جوملا
دوست عزیز وقتی نوشته for k2 یعنی فقط برای محتوای k2 هست

باید ببینید این ماژول برای محتوای خود جوملا هم ماژول داره یا خیر

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان