زمان کنونی: ۳۰-۱-۱۴۰۳, ۰۵:۴۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زوم در تصاویر محصولات جوم شاپینگ
۱۸-۵-۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ عصر
ارسال: #1
زوم در تصاویر محصولات جوم شاپینگ
سلام
من از فروشگاه جوم شاپینگ استفاده می کنم. یه پلاگین می خوام که کاربر با حرکت موس روی عکس، اون تصویر زوم بشه. مثل :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۵-۱۳۹۳, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #2
RE: زوم در تصاویر محصولات جوم شاپینگ
You can control the images sizes here - administrator/index.php?option=com_jshopping&controller=config&task=image. Make the Product image width and the Product thumbnail width the same and it should change the view you have.

You also need to add <define('_JSHOP_ZOOM_IMAGE', 'Zoom image');> (Change the second 'Zoom image' to your language) to your language file in root/components/com_jshopping/lang/ your language to get rid of the base code your picture shows.

کمی حوصله کنید و این صفحه که توضیحات بالا هم داده بررسی کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در لینک زیر هم بخش JoomShopping Free Extensions رو میتونید برای افزونه های مختلف رایگان جوم شاپینگ تست کنید :

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۰-۳-۱۳۹۵, ۰۸:۱۱ عصر
ارسال: #3
RE: زوم در تصاویر محصولات جوم شاپینگ
سلام آقای مهندس گنجی
ببخشید من برای سایتم میخواستم همین کار را انجام بدم اما نمیشه . میشه راهنمایی کنید ؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان