زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۰:۳۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پاک کردن لایسنس قالب جوملا برای دامین جدید
۱۵-۵-۱۳۹۳, ۰۳:۲۵ عصر
ارسال: #1
پاک کردن لایسنس قالب جوملا برای دامین جدید
با سلام
من یک قالب فارسی شده از یکی از سایت های ایرانی خریداری کردم و برای اینکه سایت اصلی من داون نشه اون رو روی هاست دیگه ای نصب کردم و بعد از تنظیم و درست کردن سایت و عکسها و.... میخواستم که روی ساب دومین هاست اصلی نصب بکنم یا انتقالش بدم به سی پنل هاست اصلی متاسفانه با خطای زیر مواجه میشم:

Fatal error: Licensed By ,,,,,,,,,,,.com - License not permission in this Domain .. call 021,,,,,,,,,, in Unknown on line 0

یعنی این دوستانی که من ازشون سایت رو خریداری کردم برای من لایسنس گذاشتن که نتونم روی دامین دیگه ای نصبش کنم

ممنون میشم کمکم کنید چجوری این لایسنس رو حذفش کنم یا از دامین قبلی تغییرش بدم به دامین اصلیم

قالب من Joomshaper OnePage هستش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۵-۵-۱۳۹۳, ۰۳:۴۴ عصر
ارسال: #2
RE: پاک کردن لایسنس قالب جوملا برای دامین جدید
دوتا راه حل داريد ...

1 - از كسي كه قالب خريديد تماس بگيريد تا لايسنس قالبتون رو عوض كنند

2 - از نسخه نال شده همين قالب استفاده كنيد با اين اوصاف كه فايلهاي CSS و فونت و غيره رو از قالب خريداري شده خودت با قالب نال شده جايگزين كنيد ... ( البته با ريسك خودتون )
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahan
۱۵-۵-۱۳۹۳, ۰۳:۵۶ عصر
ارسال: #3
ممنون از پاسخ شما ولی نمیشه یه کاریش کرد لایسنس این شرکت رو برای اون دومین حذف کرد؟ یا لایسنس که روی دومین اولی هست رو به دومین دومی تغییر داد؟؟؟؟EyesEyesEyesEyes
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۵-۵-۱۳۹۳, ۰۴:۲۵ عصر
ارسال: #4
ببين هيچ چيز نشد نداره ولي اين روشهايي كه گفتم راههاي ساده اش بود ، اگر ميخايد لايسنس يه چيزي رو حذف كنيد بايد تخصصي روي اون نرم افزاري كه قالبت كد شده كار كني كه خيلي پيچيده تر ميشه ... فكر نميكنم خيلي ساده باشه
امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان