زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ومپ سرور
۱۱-۵-۱۳۹۳, ۰۴:۲۲ عصر
ارسال: #1
مشکل در ومپ سرور
سلام. من سایتم و توی اینترنت کار کردم و الان دوسالی هست فعاله .امروز اومدم با اکبا بکاپ گرفتم و اوردم توی لوکال نصب کردم تا یه سری تغیرات اعمال کنم
حالا قسمت مدیریتش کار می کنه ولی سایت و که می خوام ببینم صفحه سفیده و هیچ اروری چیزی نمی ده
ار اس فایر وال روش نصب بود که تو لوکال حذف کردم بازم مشکل حل نشد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۱-۵-۱۳۹۳, ۰۵:۲۷ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در ومپ سرور
یه مشکل دیگه اینکه وقتی میرم تو قسمت تنظیمات سایت توی قسمت مدیریت اونم کار نمی کنه در صورتی که تمام قسمتای دیگش کار می کنه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۵-۱۳۹۳, ۰۶:۰۶ عصر
ارسال: #3
دوست عزیزم در این مورد خیلی تذکر داده شده، شاید به تعداد کاربران! Blush

ببینید هیچوقت شما نباید لوکال و هاست رو مقایسه کنید

هیچموقع نباید توقع داشته باشید سایتی که در لوکال طراحی میشه روی هاست مشکلی نداشته باشه و بالعکس

لوکال برای طراحی سایت نیست! برای انجام یکسری ریزه کارهایی هست که قراره بصورت موقع و آزمایشی صورت بگیره

مثل طراحی اینترو و ...

حالا جوملا روش نصب میشه و ممکنه بعد از انتقال هم مشکلی نداشته باشه اما همه افزونه ها و قالب های جوملا روی لوکار کار نمیکنند!

موفق باشید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط aminmehr
۱۳-۵-۱۳۹۳, ۰۶:۱۲ عصر
ارسال: #4
اگر سئو رو در هاست فعال کرده باشید به احتمال زیاد دلیلش اونه و یا اگر از افزونه ای کد شده استفاده میکنید که نیاز به لودر یون کیوب یا سورس گاردین داشته باشه.
سئو را غیرفعال کنید و فایل اچ تی اکسز رو هم تغییر نام بدید به احتمال زیاد بالا میاد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان