زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۲۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازدید سایت
۳-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۱۷ عصر
ارسال: #1
بازدید سایت
دوستان ازتون دوتا سوال دارمDrink
چگونه می توانم بازدید های سایت خودم رو زیاد کنم؟
ایا اجازه ندادن به مهمان ها و دسترسی نداشتن مهمان ها به ادامه مطالب(یعنی باید عضو شوند) باعث افزایش عضو های سایت می شود؟
اینم ادرس سایت خودم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #2
RE: بازدید سایت
شما خودتون اگه وارد یک سایتی بشی که همین چیزی که فرمودید چیکار میکنید
خوب میتوانید از سئو جوملا استفاده کنی
مثل پلاگین ها و کامپوننت ها
تبلیغات در سایتها دیگر
ایمیل تبلیغاتی
قرار دادن کلمات کلیدی
قرار دادن ربات چت روم
قرار دادن سایت به عنوان امضا در انجمن ها
قرار دادن سایت در سایتهای تبلیغاتی رایگان
شناساندن سایت به موتورهای جستجو (گوگل ، یاهو و ...)
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking ، امیررضا مرتضوی
۳-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ عصر
ارسال: #3
ابتدا عرض كنم اگر محتواي سايت مناسب و غني باشد به مرور بازديد سايت شما بالا خواهد رفت و بدون محتواي مناسب راه حلي درست وجود ندارد !

محتواي مناسب به علاوه سئو سايت ميتونه سايت شما را در موتورهاي جستجو بالا بياره كه معمولا روي گوگل منظور همه است !

راه هايي هستند كه سايت هاي اسپمر استفاده ميكنند از قبيل كپي كردن تمامي كلمات مورد جستجوي ايراني ها به صورت مخفي در سايت و استفاده از اسكريپت هاي جستجوگر و... كه اين روش ها دوام نمي آورد و سايت مذكور بعد از مدتي از نتايج حذف مي شوند !

سايت هايي هم هستند كه براي شما بازديدكننده مي فرستند كه فقط جهت بالابردن رنكينگ شما مناسب است و بازديدكنندگان براي دريافت بازديدكننده از سايت خود اين كار را انجام ميدهند مانند دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
!

ولي دركل اگر سايتي فاقد محتواي مناسب باشد نمي تواند رتبه بالايي بدست اورد و كاربران به خاطر مطالب و محتواي سايت به يك سايت هجوم مي اورند !

شما يك ايده نو هم اگر داشته باشيد ميتوانيد بازديدكننده فراواني داشته باشيد !

شما سايت رو از نظر سئو بهينه كنيد و سپس روي محتوا كار كنيد و ميتوانيد در نت تبليغات سايت خود را هم انجام دهيد مثلا فعاليت در انجمن هاي مختلف و قرار دادن لينك سايت خود در امضا و...
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، mking ، امیررضا مرتضوی
۳-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ عصر
ارسال: #4
به نظر شما ایا دسترسی مطالب را برای همه ازاد بزارم یا فقط برای اعضا؟
۳-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ عصر
ارسال: #5
مطالب مهم رو فقط براي اعضا قرار دهيد !
سعي كنيد بيشتر مطالب براي عموم باشد !
برخي كاربرها از عضو شدن در سايت ها مخصوصا اگر فعال سازي با ايميل هم نياز داشته باشه بيزارند !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، mking ، امیررضا مرتضوی
۳-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #6
می توانید ماژولی به من معرفی کنید که هر مطلبی را که دوست دارم برای اعضا قرار دهم.
۳-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۳۶ عصر
ارسال: #7
خوب شما سطح دسترسی مطلب رو فقط برای اعضا قرار بده
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، mking ، امیررضا مرتضوی
۳-۵-۱۳۹۰, ۱۱:۳۷ عصر
ارسال: #8
ماژول خاصي موجود نيست !
پلاگين در اين مورد هست و همچنين آموزش !
در هنگام ساختن منو در سمت چپ و پارامترها نمايش لينك هاي بدون مجوز را روي بله قرار دهيد كه البته ممكن است در ترجمه گروههاي مختلف عين اين جمله يعني لينك هاي بدون مجوز فرق داشته باشد !
مي توانيد براي تمام منوها اينكار را انجام دهيد !

حالا هر مطلبي كه ايجاد كنيد و دسترسي رو براي اعضا قرار دهيد همه ميتوانند مقدمه متن رو ببينند ولي در هنگام كليك برروي ادامه مطلب نميتوانند ادامه مطلب را مشاهده كنند و پيامي مبني بر عدم دسترسي مشاهده خواهند كرد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، شاهین سمیع عادل ، mking
۴-۵-۱۳۹۰, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #9
به نام خدا شروع می کنیم
خوب اول موضوع کوتاه تر بگم شما با بستن ادامه مطلب بر مهمان آمارتون بالا نمی برید بلکه کاربرمجبور می کنید ترافیک بیشتری رو در سایت شما مصرف کند و به این موراد می گوییند ترافیک را هدر بدهد

خوب موضوع دوم این هست که چیجوری آمارتون ببرید بالا چند سر فصل دارد

1.seo
2.قدرت مطالب
3.مدیریت یک سایت (که در همین هفته کلیک نوشته بود )
4.فعایلت در شبکه های اچتماعی
5.تبادیل لینک و انتشار لینک در ابعاد مختلف
6.تبلیغات

سرفصل های بیشتر داره که در یک پست نمی گنجه اگر نیاز بود کامل توضیح می دم بلکه در جایی هم دارم فقط seo لینکشو توضیح می دم که برای اینکه تبلیغ نشه لینک نزاشتم

1.seo
این واژه یعنی در کل بهینه سازی سایت

خودش واقعا بزرگه شما اگر همیه این موراد رو انجام بدید و راعیت کنید که اصلا نمی شه ولی اگر فقط 1 سوم این قوانین رو راعیت کنید سایت شما هم از نظر لینک زیبا می شود و کوتاه هم اینکه شما امنیت از نظر لینک را تا حدودی رفع می کنید و مهم ترین چجیز اینکه شما می یاییین قدرت ایندکس در گوگل رو بالا می برید و مطالب شما زود تر از کسان دیگه ایندکس می شه و در بالایه گوگل قرار می گیره

2.قدرت مطالب همیشه این ضعف یک مدیریت سایت هست چرا چون خودش جایه یک کاربر قرار نمی ده که این موضوع هم چندین زیر مجموعه داره شما همیشه باید یک مطالبی رو تهیه کنید تا بیشترین سرچ رو داشته باشد و از جمله مطالبی باشد که تاحالا کمتر کسی این کارو کرده باشد بنده هم همین کارو کردم و موفق شدم

3.مدیریت یک سایت از جمله مواردی هست که واقعا مهم هست و انقدر زیر مجموعه داره تا صبح بشینیم توضیح بدیم تمام نمی شه
سرفصل هایی رو برای شما می گیم

مدیریت چینش
مدیریت کاربری
مدیریت مطالب
مدیریت ظاهری
و .......

4. امروزه بهترین راه برای جمع آوری آمار سریع فیسبوک و تویتر می باشد واقعا تاثیر خاصی دارد
شما با ساخت یک صفحه (نه پروفایل) در فیسبوک و مطالب سایت خودتون در اون شر می کنید و لینک می دید یعنی رباط های این شبکه واقعا در ایندکس کردن مطالب شما کمک می کند
تویتر شما فقط لینک مطالب رو در اون قرار می دیدی حتی یک دوست نداشته باشید مثلا 30 تا لینک بزارید 45 نفر همون لحظه با آیپی های مختلف در سایت شما هستند فکر کنید یک آمار زنده دارید و مطالب شما هم اونجا هم ثبت می شودشما از 2 سایت بزرگ دنیا دارید کمک می گیرید

توضیحات بیشتر هم داره که وقت نمی شه ترفند هایی که بکار می شه برد

5.تبادیل لینک بسار خطر ناک هست باید اصولی باشد مثل قدیم نیست قوانین گوگل به قدری تغییر کرده که واقعا باید مراقب باشید اگر سالم تبادل لینک کنید خیلی پیشرفت سایت رو بالا می برید و انگار دارید از ترافیک یک سایت دیگر کاملا مصرف می کنید

که توضیحات خاص خودش رو داره

6.تبلیغات در سایت های بزرگ باعث می شه از ترافیک اون سایت ها پایین بیاد و به سایت شما برسه
که چندین راه داره که بیشتر هم شما می دونید چون انقدر در سایت ها دید

تذکر ها : این همه موراد نیست ولی همه این موراد شاید بر ضرر شما باشد باید احل فنش این کارو بکنه
و استفاده از سایت های پیسی رنک باعث می شه سایت شما در لیست سیاه گوگل بره

خیلی بحث داره واقعا من کمیشو دنبالش رفتم 3 تا مطالب به صورت مقاله هم نوشتم ولی واقعا دنیابزرگی هست همه چیز به خودما و خرجی که می کنیم بستگی داره اگر بدون خرج کردن بریم بالا داریم ریسک می کنیم و وقت هدر می دیم

پیروز باشید
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، پیام عمرانی ، mking ، vahid.exe ، امیررضا مرتضوی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان