زمان کنونی: ۲۸-۱-۱۴۰۳, ۰۵:۵۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لوکال هاست
۱-۵-۱۳۹۳, ۰۷:۰۳ عصر
ارسال: #1
لوکال هاست
سلام من برای نصب قالب دلر لوکال با مشکل روبرو شدم .روی هاست هم همین مشکلات هست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۵-۱۳۹۳, ۰۹:۱۵ عصر
ارسال: #2
RE: لوکال هاست
این چه سوالیه؟!!!

دوست عزیز وقتی مطرح میشه که مشکلات در لوکال کلا پشتیبانی نمیشه یعنی یکسری مشکلات هست که در لوکال بوجود میاد، پس شما روی هاست کار کنید

موفق باشید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۳۳ عصر
ارسال: #3
ممنون
امضاء armaniatour
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۱-۹-۱۳۹۴, ۱۰:۰۳ عصر
ارسال: #4
نقل قول: سلام من برای نصب قالب دلر لوکال با مشکل روبرو شدم .روی هاست هم همین مشکلات هست؟

سلام بستگی به مشکل داره بعضی از مشکلات هست که هم تو لوکال موجوده هم تو هاست اما بعضی از مشکلات هست که به خاطر عدم وجود یک یا چند تابع رو لوکال هست متاسفانه توی تحت وب کلمه مشکل را تو خیلی چیزا میشه خلاصه کرد دقیق تر بگید مشکل چیه جواب بهتری میشه داد .
مشکلتون اگه خطا برنامه نویسی هست 80 درصد ممکنه این مشکل را تو هاست نداشته باشید چون 98 درصد سرور هایی که تو ایران کانفیگ میشن لاگ خطا رو بستن که البته خود جوملا هم لاگ خطا php را غیر فعلا کرده منتها لاگ خطا تو لوکال غیر فعال نمیشه اگه غیر فعال باشه باز نشون داده میشه چون کلا برای توسعه هست و باید تمام خطا ها ریز یا درشتش نشون داده بشه Rose

برای لوکال توصیه میکنم از wampserver آخرین نسخه استفاده کنید چون برای cms ها شخصی سازی شده . که جوملا هم یک cms هست Inlove

در خصوص :
نقل قول: این چه سوالیه؟!!!
پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است Rose
امضاء ghasminia
خنده را معنی سر مستی مکن آنکه میخندد غمش بی انتهاست
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، Pourdaryaei
۱۲-۹-۱۳۹۴, ۰۹:۰۴ صبح
ارسال: #5
جناب ghasminia عزیز، نیاز نیست یادآوری بفرمایید که پرسیدن عیب نیست ندانستن عیب است...

ما سالیان سال هست بی منت و توقعی خدمت میکنیم به کاربران برای اینکه مشکلاتشون رو مطرح کنند...
برخی مسائل هست که بارها توضیح داده شده و نیازی به تکرار هزار باره اون نیست
در ضمن شما اگر دوست دارید کاربری رو راهنمایی بفرمایید سعی کنید پست های جدید رو پاسخ بدید نه پست سال 1393!!!

از اون پرسش و پاسخ بالا 1 سال و چندین ماه میگذره!

قبل از پاسخگویی و طرح نظرتون به تاریخ پست توجه بفرمایید

تشکر مدیران انجمن از این پستتون هم جای بحث داره...!

موفق باشید و سربلند
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ghasminia ، محمدسلیمانی
۱۲-۹-۱۳۹۴, ۰۴:۵۹ عصر
ارسال: #6
جناب حمزه زاده مدیر ارجمند و عزیز ، پست را بنده بالا نیاوردم آقای armaniatour بالا آوردن

از نظر بنده پستی که به جواب نرسیده باشه برای دو قرن پیش هم باشه باید بالا بیاد اگه هنوز کسی هست پیگیری کنه قطعا به جواب برسه هم برای انجمن خوبه هم کسی که این مطلب را توی جستجو پیدا میکنه . در کل پستی که جواب نداشته باشه فقط یک اسپم تو انجمن هست :)

میدونم قانون انجمن اینکه پستای قدیمی بالا نیان قبلا تذکر داده شده ولی خب همون طور که عرض کردم پستوسط شخص دیگه ای بالا اومد و من از بخش آخرین ارسالی ها پیگیر پست شدم .

در خصوص تکرار پاسخ که فرمودید یک سوال هزار بار جواب داده شده باشه کاربری که مشکل داره و میخواد خیلی زود مشکلش حل بشه فقط یک جستجو کوچیک تو گوگل میکنه به نتیجه رسید هیچ نرسید تاپیک میزنه ( خیلیا تو گوگل هم جستجو نمیکنن ) اگه این پست قبلا جواب داده شده بود لینک مربوط به پاسخشو میذاشتید چون هنوزم بنده معتقدم این پست به جواب که مشکل یکی دیگه را هم بتونه حل کنه نرسیده :)

ضمنان یک موردی که هست اینه که شما به فرض از سه سال پیش اینجا بودی میدونی رو چه چیزایی بحث شده چه چیزایی به جواب رسیده و چه چیزایی به جواب نرسیده کاربر تازه وارد هیچی از محتوا انجمن نمیدونه 90 درصد کاربرا جدید هم تن به جستجو نمیدن این یک امر طبیعیه و بنده خودم به شخصه تو چند صد انجمن شاهدش بودم .

در کل اگه باعث ناراحتی تون شدم بنده معذرت میخوام . موفق باشید :)
امضاء ghasminia
خنده را معنی سر مستی مکن آنکه میخندد غمش بی انتهاست
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان