زمان کنونی: ۶-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۳۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک درنصب ماژول در قالب طراحی شده
۳۰-۴-۱۳۹۳, ۰۳:۲۹ عصر
ارسال: #1
کمک درنصب ماژول در قالب طراحی شده
یکی از مدیران فروم برای من یک قالب طراحی کرده است که متاسفانه یک سری مشکلات دارد و ایشان هم پاسخگو نیست. یکی از مشکلات اینه که وقتی یه ماژول یا یه کامپوننت روی این قالب نصب می کنم فایلها بهش اد نمی شن یعنی وقتی توی سورس نگاه می کنم فایل های js و css های مربوطه وجود ندارند در نتیجه اون ماژول هم کار نمی کنه! اگه دستی هم اضافه کنم همه چی بهم می ریزه!!
میشه بگین من چی کار می تونم بکنم؟
مسیر قالب نصبی:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما تو قسمت گالری نگاه کنید می بینید که همه چیز را بهم ریخته نشان می ده.

در ضمن قرار بوده زبان فارسی را هم بدن که متاسفانه خبری نیست. من یه راهنما پیدا کردم برای فارسی کردن قالب ولی ایشون می گفتن این روش اشتباهه.آیا شما می تونین یه روش درست بگین تا من خودم زبان قارسی را برایش ایجاد کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳۰-۴-۱۳۹۳, ۱۱:۵۸ عصر
ارسال: #2
RE: کمک درنصب ماژول در قالب طراحی شده
دوست من
براتون صب پ.خ کردم هنوز نخوندین؟؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۱-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ عصر
ارسال: #3
مطمئنین این قالب رو براتون طراحی کردن؟!!!!

بنده که حس میکنم یک قالب آماده باشه!

درضمن اگر هر نوع سفارش طراحی دارید مستقیما با جناب گنجی مطرح کنید تا مطمئن ترین و بهترین نفر رو بهتون پیشنهاد بدن خیالتونم راحت باشه!!!

میاید در انجمن پست میزنید که من قالب میخوام! خب هر کاربر ساده ای هم که خودش در انجمن دنبال رفع مشکلات هست بهتون پیشنهاد میده!!!

موفق باشید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱-۵-۱۳۹۳, ۰۲:۱۳ صبح
ارسال: #4
لطفا سورس ها رو بفرستید تا اگر شد براتون مشکل را رفع کنیم.ان شاالله که زیاد کار نداشته باشه و براحتی حل بشه.
برای هر کاری به بچه هایی که چندساله باهاشون کار میکنیم سفارشات رو میدیم و سودی هم برای من نداره و فقط جهت حمایت از کاربران و دوستانی هست که بدون مشکل کار رو تحویل میدهند و برای کارشون هم در صورت نیاز پشتیبانی میدهند.
دوستانی هم که از نام انجمن پارس جوم به هرطریقی سوء استفاده کنند رو محروم میکنیم.
یاکار تحویل داده میشه بدون مشکل یا هزینه برگشت داده میشه ! این ملاک کاره و متاسفانه در نت زیاد دیدم پول میگیرن و کارو تحویل نمیدهند یا ناقص تحویل میدهند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱-۵-۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ صبح
ارسال: #5
آقای محترم این قالب را چرا میگید یکی از مدیران طراحی کرده و الان پاسخگو نیست؟
جناب حمزه زاده و استاد گنجی چرا نمیپرسید این قالبو کدوم مدیر براتون طراحی کرده و الان پاسخگو نیست؟

کاربر هستی 27
درخواست این قالب را در انجمن گذاشت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و جناب مهران پاسخ دادند میتونید تو اینترنت در باره تبدیل اچ تی ام ال را به جوملا پیدا کرده و مطالعه فرمایید
کاربر آذر پی هم که ما باشیم هزینه مطرح کردیم
بعد خودشون اقدام کردند به تبدیل و سوالاتشون هم مرتب میپرسیدند که جناب گنجی هم نسخه وردپرسش را پیشنهاد دادن که متاسفانه جوابی دریافت نشد حالا نمیخوام وارد جزئیات شم
۱-۵-۱۳۹۳, ۰۵:۰۳ صبح
ارسال: #6
خوب هنوز آخر کار مشخص نیست و بهتره زیاد بحث نشه.متاسفانه فکر میکنم سورس های اچ تی ام ال این قالب هم کمی پیچیده هست ولی درکل وقتی کاری به مشکل خورد راحت ترین کار پس دادن هزینه است بجای اینکه طول بکشه و دردسرساز بشه.
من هر دوستی سفارشی میده ابتدا خدمتشون عرض میکنم اگر بهر دلیلی ما نتونستیم کاررو انجام بدیم هزینه بازگشت داده میشه.
مثلا من هزینه رو کامل از سفارش دهنده میگیرم و کاررو به یکی از دوستان میدم وقتی تموم شد کار تحویل داده شد هزینه رو به حساب مجری میریزم با اینکه از کارشون مطمئن هستم.این کار سختی نیست که.مثلا ممکن یه پروژه به مشکل بخوره و پیچیده باشه و این مورد پیش بیاد ولی نباید اعتماد مشتری رو از دست داد.
الان این دوستمون دلیلش رو اعتماد کردن به انجمن میدونند و منم مطمئن هستم خواسته نبوده و ناخواسته پیش اومده و راه حلش هم ساده است.برگشت هزینه تا خانم هستی بتونند به شخص دیگری سفارش دهند.
حل این مشکل توسط دوستان و جلب اعتماد الان مهم ترین نکته است و امیدوارم حل بشه.
تاپیک هایی که نام دوستان درش هست من فعلا رد تایید میکنم چون هنوز تکلیف مشخص نیست.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱-۵-۱۳۹۳, ۰۷:۳۱ صبح
ارسال: #7
این وب سایت طراحی شده برای سایت تک زبانه بوده که بعد از دوزبانه سازی مشکلاتی در بر داشته
در پیام خصوصی درخواست دسترسی به هاست شد که بعد از دسترسی مشکل ایشان برطرف خواهد شد
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان