زمان کنونی: ۲۰-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۰۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست دو افزونه آرشیو مطالب و صفحه بندی
۲۸-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ عصر
ارسال: #1
درخواست دو افزونه آرشیو مطالب و صفحه بندی
با سلام
دونبال دو تا افزونه هستم. از جوملا 2.5.22 استفاده میکنم
1- افزونه آرشیو مطالب : این افزونه رو از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود و نصب کردم ولی پیغام زیر رو میده

Notice: Undefined index: fyear in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\components\com_pershianarshive\models\pershianarshiv​e.php on line 52

Notice: Undefined property: stdClass::$catslug in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\components\com_pershianarshive\models\pershianarshiv​e.php on line 108

Notice: Undefined property: stdClass::$catslug in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\components\com_pershianarshive\models\pershianarshiv​e.php on line 108

Notice: Undefined variable: arshive in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\components\com_pershianarshive\models\pershianarshiv​e.php on line 197

Notice: Undefined variable: arshive in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\components\com_pershianarshive\models\pershianarshiv​e.php on line 199

Notice: Undefined variable: params in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\components\com_pershianarshive\views\pershianarshive​\view.html.php on line 34

Notice: Undefined index: fyear in C:\xampp\htdocs\Joomlafarsi\components\com_pershianarshive\models\pershianarshiv​e.php on line 52
type == "basic"): ?> type == "advanced"): ?>
حالت آرشيو: type == "basic" ? "ساده" : "پيشرفته"; ?>    تا تاريخ: year."/".$ArshiveClass->month."/".$ArshiveClass->day; ?>    از تاريخ: fyear."/".$ArshiveClass->fmonth."/".$ArshiveClass->fday; ?>    تا تاريخ: tyear."/".$ArshiveClass->tmonth."/".$ArshiveClass->tday; ?>    تعداد مطلب: items); ?>

items) == 0): ?>
مطلبي براي نمايش وجود ندارد!
items as $count=>$row): ?>
عنوان مطلب    تاريخ انتشار    تعداد بازديد
link>$row->title"; ?>    fdate['0']."/".$row->fdate['2']."/".$row->fdate['2']; ?>    hits; ?>

2- یه افزونه هم واسه صفحه بندی میخوام مثل عکس زیر که البته تو همین سایت خودتون هم دارید ازش استفاده میکنید
[تصویر:  61036089608889569463.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #2
RE: درخواست دو افزونه آرشیو مطالب و صفحه بندی
باسلام دوست عزیز من فکر میکنم آرشیو مطالب خود جوملا خوب باشه.هم مدیریتش خوب هستش هم جمعوجور.

صفحه بندی هم اگه بخوای نیاز به ماژول خاصی ندارید در تنظیمات افزونه محتوای جوملا و یا کی 2 در قسمت ایجاد منو برای هر کدام از این دو کامپوننت می تونید مشخص کنید چند مطلب در هر بخش و صفحه نشان داده شود. و به صورت خودکار با زیاد شدن مطالب صفحه بندی شکل میگیرد .
موفق و سربلند باشید
امضاء رضاندیمی
[تصویر:  ret.jpg]

ارائه انواع قالب های فارسی جوملا.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، me64
۲-۵-۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ عصر
ارسال: #3
من از جوملا 2.5.22 استفاده میکنم
اگر دقیقا بگید اینهایی که گفتید در کدوم مسیر هستند و چطور تنظیمش کنم ممنون میشم(انگار واسه یه تازه کار توضیح میدید)
۲-۵-۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ عصر
ارسال: #4
کافیه مطلب رو بزارید روی ارشیو
الان دکمه سبز نشون میده که مطلب منتشر شده دیگه
حالا اون بزارید روی ارشیو
بعد یه منو ایجاد کنید
و نوع مطلب رو از مجموعه ارشیو انتخاب کنید
اون وقت مطالبی که ارشیو کردید نشون میده
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، me64
۳-۵-۱۳۹۳, ۰۲:۴۳ صبح
ارسال: #5
مسئله اینجاست که نمیدانم این آرشیو که میگید کجای جوملاست که مطلب رو بزارم روی اون
۳-۵-۱۳۹۳, ۰۵:۵۳ صبح
ارسال: #6
در مدیریت مطالب تیک کنار مطالب مورد نظر رو بزنید و روی آیکن ارشیو در بالا سمت چپ کلیک کنید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط me64
۱۲-۶-۱۳۹۳, ۰۵:۴۰ عصر
ارسال: #7
علاوه بر اون، مشکل اول هم هنوز پا برجاست (صفحه بندی صفحه) کاری که انجام دادم این بود که به بخش مدیریت منو رفتم و منوی "صفحه نخست" را انتخاب کردم در سمت چپ این بخش در قسمت "انتخابهای طرح بلاگ" گزینه های "صفحه بندی" و "نتایج صفحه گذاری" را روی نمایش گذاشتم ولی هیج تغییری حاصل نشده است
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان