زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۲۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست نمونه ای از طرح خبر
۲۴-۴-۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #1
Smile درخواست نمونه ای از طرح خبر
با سلام
میخوام وقتی آخرین خبر یا محبوبترین اخبار رو میزارم شکل عنوانش حالت ساده نداشته باشه مثلا اگه در عکس زیر نگاه کنید رنگ بهش دادن یا کنار هر خبر یه آیکن کوچیک هست
برای این کار باید ماژول خواصی استفاده کرد یا اینکه با CSS باید این کار رو انجام داد. از چه ماژولی باید استفاده کرد یا کد Css اش به چه شکلیه

[تصویر:  15173877109925946775.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۴-۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست نمونه ای از طرح خبر
بستگی به قالبی داره که استفاده میکنید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۴۸ صبح
ارسال: #3
سلام.

واسه عنوان منوها ساده هست کافیه با css یه پس زمینه و رنگ دلخواه واسش تنظیم کنید.

برای نمایش اخبار به صورت های مختلف (مانند نمونه ای که گذاشتید) میتونید از ماژول گلوبال نیوز استفاده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی
امضاء vahid.exe
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط me64
۲۵-۴-۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #4
اگه یه نمونه از همین css رو به عنوان مثال بزارید ممنون میشم(نمیدونم منطورتون رو متوجه شدم یا نه. آیا منظور شما اینه که در اون سایتی که به عنوان نمونه گذاشتم، طراح بالای هر کدوم از اون دایوهایی که مد نظرش بوده یه دایو دیگه برای عنوان گذاشته )
در ماژول گلوبال نیوز وقتی نوع نمایش رو روی "طرح اخبار عادی-لیستی از عناوین اخبار" تنظیم کنید. همچنین دسته بندی رو روی همه بزارید اون وقت توی نمایش هر دسته رو تو یه بخش جدا تنایش میده. همچنین نمیتونم با Html براش کد بزارم تا اون آیکن رو کنار هر خبر داشته باشم
مطمئنا شما برای سایتهایی که طراحی کردید یه همچین چیزایی گذاشتید. از چه رزشی استفاده کردید؟
۲۵-۴-۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ صبح
ارسال: #5
سلام.

برای عنوان ماژول ها باید لینک سایتتون رو بزارید تا دقیق بگم کدوم قسمت را ویرایش کنید.

در رابطه با مشکل گلوبال نیوز بله اگه اخبار لیست شده از چند مجموعه فراخوانی شوند این مشکل وجود داره. میتونید از دیگر ماژول های آخرین اخبار جوملا استفاده کنید.

اون طرح های آماده که گذاشتم منظورم این بود که اگه کد مربوط به هر طرح که مشخص شده را در تنظیمات ماژول گلوبال نیوز وارد کنید اخبار را به همان حالت نمایش میده.
امضاء vahid.exe
۲۵-۴-۱۳۹۳, ۰۱:۵۵ صبح
ارسال: #6

از کدام ماژول استفاده کنم. من از جوملا ورژن 2.5.22 استفاده میکنم
۲۵-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ صبح
ارسال: #7
افزونه های نمایش اخرین اخبار را از لینک زیر میتونید دانلود کنید

برای عنوان هم کد زیر را در فایل template.css قالب سایتتون قرار بدید.

h3 {
    font-family: Tahoma,Arial;
    font-size: 14px;
    line-height: 20px;
    color:006;
    padding-right:5px;
    background:#ddd url('../images/hd.png');
    border-radius: 4px;
}

برای پس زمینه عنوان در background:#ddd url('../images/hd.png'); میتونید یک تصویر با نام و فرمت hd.png در اندازه مناسب در پوشه تصاویر قالب آپلود کنید و همچنین به جای رنگ ddd# یک رنگ دلخواه وارد کنید.

یا علی
امضاء vahid.exe
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۷-۴-۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ صبح
ارسال: #8
خواهشا یه افزونه واسه نمایش آخرین مطالب و یک افزونه هم واسه محبوبترین مطالب (اگه یه افزونه هم باشه که هر دو تا کار رو انجام بده مشکلی نیست) لینک دانلودش رو برام بزارین چند مدتیه که اینترنت رو دارم شخم میزنم واسه یه همچین چیز ساده ای اعصابم رو بهم ریخته. مثل همون عکسی که گذاشتم تیتر نشون بده و مثل گلوبال نیوز بین هر مجموعه فاصله نندازه
الان هم دارم از ماژول خود جوملا استفاده میکنم یه مشکلی که باهاش دارم اینه که فاصله بین تیترها خیلی کمه چطوری این مشکل رو حل کنم
۲۷-۴-۱۳۹۳, ۰۲:۰۷ صبح
ارسال: #9
ماژول نمایش آخرین اخبار جوملا کارتون رو مگه راه نمیندازه.
میتونید یکی را به عنوان آخرین اخبار و ازش کپی بگیرید و دوباره به عنوان محبوبترین اخبار استفاده کنید.در تنظیمات این ماژول میتونید نحوه نمایش رو براساس جدیدترین و یا پربازدیدترین تنظیم کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط me64
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان