زمان کنونی: ۱۱-۱-۱۴۰۳, ۰۱:۳۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجاری بودن یا نبودن افزونه ها
۱-۵-۱۳۹۰, ۱۰:۵۹ عصر
ارسال: #1
تجاری بودن یا نبودن افزونه ها
سلام خدمت دوستان

راستش من از یکی از دوستام شنیدم که اگه از افزونه های تجاری (فروشی) استفاده بشه ,شناسایی میشه و هاست و دامین و همه چی میپره!! در عین حال که اون افزونه رو میشه دانلود کرد!

حالا سوالم اینه که این مطلب درسته یا نه و اگه هست, چطوری باید بفهمیم که یه افزونه فروشیه یا رایگان (در حالی که لینک دانلود داره) ؟ آیا افزونه هایی که در سایتهای فارسی برای دانلود وجود دارن هم دارای این شرایط هستن یا اینکه اصلان نمیشه افزونه های تجاری رو دانلود کرد؟

و سوال بعدیم اینه که با توجه به اینکه جوملای 1.6 و 1.7 اومده کار با 1.5 رو ادامه بدم یانه؟ افزونه های کافی برای کار با جوملای 1.6 وجود داره ؟ با قالبهای آرتیستر مشکل داره یا نه ؟ و ...

با تشکر
امضاء molana_rumy
کار من این است که کاریم نیست,عاشقم از عشق تو عاریم نیست
تا که مرا شیر غمت صید کرد,جز که همین شیر شکاریم نیست
باده ات از کوه سکنت بَرَد,عیب مکن زان که وقاریم نیست
مولانا جلال الدین محمد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۵-۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ صبح
ارسال: #2
RE: تجاری بودن یا نبودن افزونه ها
معمولا مشکلی پیش نمیاد و نمیشه گفت 100 % مشکلی پیش نمیاد
برای تشخیص هم کافیه برید به سایت سازنده افزونه اونجا کاملا مشخص هست که تجاریه یا نه

سوال بعدی تون هم از نظر من که کار با 1.6 توصیه نمیشه چون 1.7 اومد و اینکه هنوز افزونه ها کامل نشدن برای 1.7 و اینکه فعلا کار با 1.5 راحت تر و بی دردسر تره
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، molana_rumy ، Pourdaryaei ، شاهین سمیع عادل ، mking ، مرتضی محمدجانی
۲-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ عصر
ارسال: #3
با سلام
در ادامه توضيح دوست خوبم جناب آقاي عمرانيRose

اولا يکمي به اون هاستي که گرفته ايد هم بستگي داره چون بعضي از هاست ها امکان استفاده از افزونه هاي تجاري بدون لايسنس رو نمي دن (که البته درصد اين هاست ها خيلي کمه)

در مورد لينک دانلود هم که مي شه گفت اون نسخه اي که شما دانلود کرديد نسخه نال شده (بي لايسنس) هستش که توي بعضي از فايلهاي اون رو دستکاري کردند تا بتونيد اون رو دانلود و به راحتي نصب کنيد.

طبق گفته دوست گرامي هم کافي افزونه اي که گرفتيد رو جستجو کنيد و در سايت افزونه معمولا اگه براي دانلود افزونه درخواست پول کرد يعني تجاري در غير اين صورت نه.

در آخر پيشنهاد من اين هستش که در مورد cms مخصوصا جوملا امکانات و افزونه هاي رايگان فراواني ارائه شده که شما مي تونيد توي همين انجمن پارس جوم اون ها رو به راحتي دانلود کنيد. و هيچ پولي هم نمي خواد.Ok
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط molana_rumy ، Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، مرتضی محمدجانی
۳-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #4
(۱-۵-۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ عصر)molana_rumy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان

راستش من از یکی از دوستام شنیدم که اگه از افزونه های تجاری (فروشی) استفاده بشه ,شناسایی میشه و هاست و دامین و همه چی میپره!! در عین حال که اون افزونه رو میشه دانلود کرد!

حالا سوالم اینه که این مطلب درسته یا نه و اگه هست, چطوری باید بفهمیم که یه افزونه فروشیه یا رایگان (در حالی که لینک دانلود داره) ؟ آیا افزونه هایی که در سایتهای فارسی برای دانلود وجود دارن هم دارای این شرایط هستن یا اینکه اصلان نمیشه افزونه های تجاری رو دانلود کرد؟

و سوال بعدیم اینه که با توجه به اینکه جوملای 1.6 و 1.7 اومده کار با 1.5 رو ادامه بدم یانه؟ افزونه های کافی برای کار با جوملای 1.6 وجود داره ؟ با قالبهای آرتیستر مشکل داره یا نه ؟ و ...

با تشکر
روال کار اینجوری هست نگاه کنید ما روی هاست وارز اول بودیم بعد انتقال دادیم به یک هاست دیگری یعنی سرور دیگری در هلند که وارز نبود خود دیتاسنتر 3 بار می تونه به کسی که داره به شما خدمات می ده اخطار بده بار اول تذکر بار دوم شکایت می نویسه اگر خود خدامات دهنده پشتیبانی کنه شما رو مشکلی نیست
اصلا بیا ویبیولت میجین دار استفاده کن

ولی در صورتی نمی تونه شما رو پشتیبانی کنه که روی سرور هایی که در کشور خاجری یا ایران هست مالیکت نداشته باشه

هاست های کانادایی 3 روز روسی 10 روز چینی 30 روز فرصت می دن تا شما انتقال بدید

و معمولا کسایی که واقعا نیاز دارند می یاند یک دستایی در کامپوننت های وارز می برند و لینک و اسم رو عوض می کنند که این صورت تا ماهاه قابل مشاهده نیست و سایت شما باید خیلی معروف باشه تا اینکه شناسایی بشید پس در 80 درصد مشکلی پیش نمی یاد (برای من که هر روز ایمیل می یاد :D )

خوب در مورد جوملایه 1.5 فکر نکنم تا به این زودی ها برچیده بشه و این نسخه هم ادامه پیدا می کنه
همونطور که جوملایه 1 داره ادامه پیدا می کنه

در مورد جوملا 1.6 که از صحنه با اومدن جوملایه 1.7 خارج شده

فلنه جوملایه 1.5 امن هست و کامل
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، mking
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان