زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۲۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با منوی قالب sj plus
۲۰-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۳۰ عصر
ارسال: #1
Question مشکل با منوی قالب sj plus
:j25:

با سلام

یک مورد این هست که منو چسبان همیشه فعال هست و در واقع فعال و یا غیر فعال کردن Keep menu bar on top تاثیری روی آن ندارد.

و مشکل دیگری که با این منو چسبان دارم این هست که هنگامی که صفحه به پایین اسکرول میشود مطلب و یا ماژول و .. پایینی،یک پرش کوچک به بالا میکند و قسمتی از آن در زیر منو قرار میگیرد.در واقع منو به صورت نرم در بالای صفحه قرار نمیگیرد.

مورد دیگری که این منو دارد هنگام کار کردن با k2 هست. و اضافه کردن عکس با استفاده از این افزونه.
قسمت اصلی از این مشکل با راهنمایی دوستان در این موضوع دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حل شده ولی قسمت مربوط به ماندن عکس روی منو هنوز باقی مانده است. به طوری که با اسکرول صفحه،عکس موجود در مطلب از روی منوی چسبان اسکرول میشود و شکل زیبایی ندارد.

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل با منوی قالب sj plus
برای رفع مشکل پرش قالب در زمان اسکرول به پایین تنها راهی که پیدا کردم این بود که منوی این قالب ثابت باشه و حالت معلق نداشته باشه که اینکار رو از روی تنظیمات قالب SJ Plus می تونید اعمال کنید.

برای رفع مشکل نمایش تصویر K2 به آدرس زیر برید:
your_site/templates/sj_plus/css/template-blue.css
و کد زیر رو در انتهای این فایل (template-blue.css) اضافه کنید:
a.modal {
    border:none;
    border-radius: 0;
    box-shadow: none;  
    margin: 0;
    position: static;
    width: auto;
}
قالب SJ Plus مشکلات زیادی داره و به علت رایگان بودنش خدمات سایت سازنده اش هم بسیار ضعیف هست.
مشکل دیگه ای که من با این قالب دارم و هنوز حل نشده اینه که تو Internet Explorer این قالب به خوبی نمایش داده نمیشه.
امضاء rasooli.m
بارگزاري مطالب وبسايتها با كمترين قيمت
تهيه مطالب بهينه سازي شده
ترجمه متون براي وبسايتها با كيفيت بالا و كمترين هزينه
قيمت باور نكردني + سرعت بالا + كيفيت بالاي مطالب + افزايش رنكينگ سايت
ترجمه متون: صفحه اي 3300 تومان (حداكثر 250 كلمه براي هر صفحه)
بارگزاري هر مطلب شامل يك عكس 300 تومان
بسته به تعداد عكس و سفارش قيمتها قابل تغيير است
0912-843-9507
 سپاس شده توسط yokhsan ، Reza Ganji ، anzal
۲۰-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۳۰ عصر
ارسال: #3
سلام دوست گرامی mousazadeh.m

تنظیمات ثابت کردن منو در واقع کار نمیکنه و آن یا آف کردن اون تاثیری در عملکرد منو نداره و مشکل هنوز باقیه

کدی را هم که محبت فرمودید رو قرار دادم که دردی رو دوا نکرد. و مشکل هنوز هست .البته اتفاقا تنها در اینترنت اکسپلورر کارگر افتاد.

حال به نظر شما مشکلات قالب تا اون حد هست که بیخیال این قالب بشیم؟!
۲۰-۴-۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۴-۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #4
مشکل حتما از قالبتون هست و در بهینه سازی احتمالا این مشکلات براش ایجاد شده. و همچنین قالب های جدید در مرورگرهای قدیمی مخصوصا اینترنت اکسپلورر درست نمایش داده نمیشوند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط yokhsan
۲۱-۴-۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ صبح
ارسال: #5
دوست عزیز این قالب یکی از بهترین قالب های رایگانه که تا حالا منتشر شده. من الان دارم یه سایت با همین قالب طراحی میکنم که تقریبا کارش رو به اتمامه. اتفاقا روی جوملا 2.5 هم دارم کار میکنم و k2 هم روش نصبه و هیچ کدوم از این مشکلاتی که شما میگید رو نداره. احتمالا شما از ورژن اولیه که یه سری مشکلات داشت استفاده میکنید و یا افزونه ای نصب کردید که باعث تداخل شده. شما آخرین ورژن قالب رو از سایت smartaddons دانلود کنید. آخرین ورژن k2 فارسی رو هم نصب کنید. در صورتی هم که به فارسی سازی و کدنویسی آشنا نیستید میتونید این قالب رو به صورت فارسی شده از برخی سایت های فارسی دانلود کنید. یه جستجو در گوگل بکنید. همچنین در سایت سازنده و انجمن مخصوص این قالب تقریبا به تمام سوالات و مشکلات در مورد قالب پاسخ داده شده. من خودم خیلی از شخصی سازی های قالب رو با استفاده از همین آموزشها انجام دادم.
 سپاس شده توسط yokhsan
۲۱-۴-۱۳۹۳, ۰۶:۵۲ عصر
ارسال: #6
طبق گفته آقای گنجی دوباره جدیدترین ورژن رو از سایتش دانلود و نصب کردم ولی مشکل حل نشد.

کلا برای حل این مشکل جوملا رو از اول یک بار با جوملای سایت جومینا و یک با با جوملا فارسی نصب کردم.

کی 2 رو هم از سایت جوملا فارسی دانلود کردم و علاوه بر کی 2 و وای تی پلاگین مربوط به قالب،افزونه اضافه دیگری رو نصب نکردم

از سایت های فارسی هم دانلود نکردم چون که یکی از این سایتها به گفته خودشون داخل قالب کدهایی رو قرار دادن که جالب به نظرم نیومد.فکر کنم جوملا.آی آر بود

آقای یوسفی شما از کدام جوملا استفاده میکنید؟
۲۲-۴-۱۳۹۳, ۰۵:۰۵ صبح
ارسال: #7
پیام خصوصی فرستادم براتون.
برای اینکه تبلیغ نشه لینکو اینجا نزاشتم.
فکر کنم اون لینکی که براتون فرستادم بدون مشکل باشه. اگر بازم مشکل داشتید در تنظیمات قالب گزینه ادغام js و css رو غیرفعال کنید ببینید درست میشه یا نه. همینطور فشرده سازی ها رو هم غیرفعال کنید. شاید از اونا باشه.
 سپاس شده توسط yokhsan
۲۲-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ صبح
ارسال: #8
با تشکر

این بسته مشکل بالا ماندن همیشگی منو رو حل کرده و در واقع کلا این ویژگی رو حذف کرده

همون طور هم که گفتین با غیر فعال کردن گزینه Development with lesscss در قسمت ادونسد،منوی چسبان هم غیر فعال شد.

ظاهرا این منو برای همه مشکل ایجاد کرده چه در بالا ماندنش و چه پرش به بالای صفحه موقع فعال بودنش

یادمه منو on top در سایت یاهو هم در اوایل استفاده مشکل پرش به بالا رو داشت که حل کردند.

سایتی با نام زومیت هم که ظاهرا با جوملا کار کردن هم این مشکل رو داشت که حلش کردند.

ایشالا دوستان آشنا به جوملا برای دوستان دیگر هم حل بکنن.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان