زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۳۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نیازبه راهنمایی جهت تمدید هاست ودامنه !
۱۹-۴-۱۳۹۳, ۰۳:۳۳ عصر
ارسال: #1
نیازبه راهنمایی جهت تمدید هاست ودامنه !
سلام. آیا دامنه (ir-.net-.com ) هم وقتی سر موعد برسه که وقت اجارش تموم بشه سایت به حالت suspented درمیاد؟؟ وباید دوباره برای اجاره اش به فرد فروشنده هاست ودامین مراجعه کنیم؟
2- چطوری میشه ادامه تمدید هاست ودامنه خود را ازیک جای دیگر ویک فرد دیگر انجام داد؟ آیا پنل هاست وپنل دامنه را فرد فروشنده دوم نیازداره؟؟ من خودم بلد نیستم انتقال هاست یادامنه بدم آخه!!
3-
امضاء jahani
درمعادله زندگی ...گذشته وآینده باهم برابرنیستند!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۹-۴-۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ عصر
ارسال: #2
RE: نیازبه راهنمایی جهت تمدید هاست ودامنه !
اگر خرید دامین شما از شرکت های معتبر می باشد میتونید درخواست انتقال بدید و مالک دامنه خودتان باشید و خودتون نسبت به تمدید آن اقدام نمایید
و اگر از شخصی دامنه را خریداری نمدید باز میشه همین کارو انجام داد ولی اکثرا افراد در این باره سو استفاده میکنند و گاها قبول نمیکنند انتقال بدند و بابت تمدید هزینه های زیادی باید بپردازید
هزینه دامنه های دات کام 28 هزارتومان و دامنه های دات آی آر 4الی 5هزار تومان می باشد
پیشنهاد میشه برای امنیت بیشتر و راحتی کار از شرکت های معتبر نسبت به خرید و تمدید اقدام نمایید.
در مورد هاست هم میتونید از هاست پارس جوم استفاده نمایید و به صورت رایگان سایتتان را به پارس جوم هاست انتقال دهید
برای اطلاعات بیشتر و تمدید با هزینه ی مناسب با جناب گنجی در تماس باشید
 سپاس شده توسط jahani
۱۹-۴-۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ عصر
ارسال: #3
مرسی.
2 سوال
1 - امکانش هست که هاست و دامین رو هرموقع نیاز به تمدید باشه خودمون شخصا واسه تمدیدشون یا افزایش فضای هاست اقدام کنیم با عابر بانک؟؟ که مثلا نیازی به تماس گرفتن بافروشنده ی هاست ودامین نباشه؟؟

2 - واینکه به من اطلاعات هاست سی پنل رو دادند و پنل دامنه هم دادند...حالا نمیدونم اینا واسه انتقال هاست ویا دامنه کافی هست؟؟
- یعنی پارس جوم هزینه انتقال هاست رو ازما نمیگیره؟؟ و اینکه آیا پارس جوم دامین مون رو هم تمدید میکنه؟ چون من دامین رو ازهمون کسیکه هاست رو ازش خریدم ...تهیه کردم ! اونم نیاز به انتقال داره ؟؟؟Rose
امضاء jahani
۱۹-۴-۱۳۹۳, ۰۸:۱۰ عصر
ارسال: #4
دوست عزیز
فک کنم شما از شخصی نسبت به تهیه هاست اقدام نموده اید
شما میتونید دامنه و هاست خود را به پارس جوم هاست انتقال بدهید و هر موقع خواستید خودتون از طریق بخش کاربری اقدام به ارتفا و تمدید و ....نمایید
نیازی به تماس هم نمی باشد و پرداخت هم به صورت آنلاین با کارت بانکی امکان پذیر است
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، jahani
۱۹-۴-۱۳۹۳, ۰۸:۲۲ عصر
ارسال: #5
درود
انتقال سایت رایگان است و انتقال دامنه یعنی انتقال و تمدید دامنه که هزینه انتقال همان تمدید یکساله دامنه هست.
تمامی سایتهایی که از پارس جوم هاست تهیه میکنند برایگان منتقل میشود.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط jahani
۱۹-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #6
استادگنجی این لیست قیمت های پارس جوم و انواع هاست هاتون ...کجاست؟ واسه انتخاب میخوام

آها دیدم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال دیگه هاست ایرانی و غیرایرانی داریم؟؟ اگه آره چه فرقی دارند؟ مثلا هاست لینوکس
امضاء jahani
۲۰-۴-۱۳۹۳, ۰۷:۲۷ عصر
ارسال: #7
هاست های ایرانی سرورهاشون در داخل ایران هستند و خارجی در خارج از کشور.
در ایران عموما از کنترل پنل دایرکت ادمین استفاده میشود و درخارج از کشور از بهترین کنترل پنل دنیا یعنی سی پنل یا همان WHM .
شعارهای مختلفی راجب این موارد داده میشه ولی هاست های داخل ایران به دلیل گرانی و محدودیت ها دارای محدودیت پهنای باند هستند.
سرورهای لینوکسی بهتر از ویندوزی و پایدارتر هستند و همچنین پشتبانی دیتاسنترهای خارجی بسیار حرفه ای تر است.
بسیاری از سایت های داخل ایران به دلیل مصرف پهنای باند مسدود میشوند و تا کنون چندین سایت که با این مشکل روبرو بودند به سرور ما کوچ کردند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان