زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۲۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد صفحه ای برای قبل از ورود به سایت
۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۳:۵۱ صبح
ارسال: #1
ایجاد صفحه ای برای قبل از ورود به سایت
سلام، شب خوش
من میخوام قبل از اینکه وارد سایت بشیم یه صفحه ای باز شه و شامل دو قسمت مثلا دو تا آیکن یا متن باشه، یکی مشتریان که وقتی روش کلیک بشه فرم ورود به سایت بیاد و نام کاربری و رمز عبورشون رو بزنن و لاگین کنن و یه قسمت دیگه برای افرادی که عضو نیستن و وقتی وارد اون قسمت میشن مستقیم به سایت لاگین کنن، با جوملا امکان پذیره؟ یا باید یه صفحه html ایجاد کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۵:۰۷ صبح
ارسال: #2
RE: ایجاد صفحه ای برای قبل از ورود به سایت
یه صفحه وقتی اعضا میان لاگین کنن و قسمتی که کسانی که عضو نیستن بیان لاگین کنن!!!

خب چه کاریه بزارید سایتتون برای همه باز بشه و کسانی که عضو هستند از بخش مربوطه لاگین کنند دیگه!!!
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mohi
۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۶:۱۰ صبح
ارسال: #3
جناب حمزه زاده حتما دلیلی برای اینکار هست :) که این سوال و مطرح کردم و انتظار پاسخ داشتم حداقل از شما که مدیر انجمن هستین Smile
۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۲:۴۶ عصر
ارسال: #4
میتونید یه صفحه اینترو درست کنید یا یک صفحه اسپلش که پلاگینش هم در انجمن فکر کنم منتشر شده.
میتونید صفحه اصلی رو ویرایش کنید که مطالب نمایش داده نشه و همه ماژول هارو غیر فعال کنید غیر از ورود و ثبت نام.
راهکارهای مختلفی هست ولی شاید صفجه اینترو راحت تر باشه
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط ghezi65 ، سعید حمزه زاده
۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ عصر
ارسال: #5
ghezi65 عزیز بنده میتونم هر جوابی بدم، خودم هم ماهیانه 4، 5 تا اینترو طراحی میکنم پس میدونم این چیزی که شما فرمودی با اینترو میشه راه اندازی بشه

اما به قول شما مدیر بودن فقط به این نیست که راه رو به کاربر نشون بدی!

شاید کاربر راهی رو که میخواد بره آخرش چاه باشه! پس مدیر باید راه رو از چاه نشون بده بعد راهنمایی کنه
بهرحال این کارتون به نظرم بیهوده هست و بی معنی! به این شکل بازدید سایتتون رو از دست میدید

باز هر طور مایلید اقدام بفرمایید

موفق باشید
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۵-۴-۱۳۹۳, ۱۰:۳۱ عصر
ارسال: #6
جناب حمزه زاده من با راهنمایی خوب جناب گنجی به پاسخ سوالم رسیدم ، برای کاری که من باید انجام بدم این راهنمایی جناب گنجی بهترین کار ممکنه ، همه سایت ها هم دنبال این نیستن که بخوان بازدیدکننده هاشون روز به روز بیشتر شه چون ممکنه محتوای اون سایت فقط به درد یه قشر مشخصی از افراد بخوره مثل اینکه یه سازمان میخواد تنها برای 100 تا پرسنل خودش سایتی راه اندازی کنه که فقط اون ها هر روز باید به خاطر نوع کارشون بازدید داشته باشن و اصلا نمیخواد بازدیدکننده دیگه ای داشته باشه
به هر حال ممنونم Smile
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان