زمان کنونی: ۳۱-۱-۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در انجمن ساز مای بی بی
۱-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۰۵ صبح
ارسال: #1
مشکل در انجمن ساز مای بی بی
من تاریخ میلادی رو را در انجمن ساز مای بی بی به شمسی تبدیل کردم ولی زمان را 1 ساعت عقب نشون میده آیا نیاز به تنظیمات خاصی یا کد خاصی ؟
از دوستان کسی هست که بدون مشکل از کجاست؟
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۱۹ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در انجمن ساز مای بی بی
در تنظيمات انجمن ساعت و تاريخ را تنظيم كنيد!
فكر نميكنم مشكل خاصي داشته باشه !
البته پلاگين تغيير تاريخ ميلادي به جلالي هم موجود است آيا از اون استفاده كرديد !

يك نكته كه به نظرم ميرسه اين است كه بعد از تغيير تنظيمات در مديريت شما بايد به كنترل پنل كاربري خود برويد و يكبار هم از اونجا تاريخ و زمان را تنظيم كنيد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۱-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ صبح
ارسال: #3
خوب بله از همین پلاگین استفاده کردم هم به صورت دستی تست کردم ولی باز هم همین مشکل و دارم تاریخ و زمان کاربری را اصلاح کردم ولی متاسفانه باز هم مشکل پا برجاست
البته من در سایتم هم همین مشکل و دارم یعنی 1 ساعت عقب من احتمال میدم که از تنظیمات هاست باشه ولی نمیدانم دقیقا در کدام قسمت هستش که باید تنظیم کنم.
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-۵-۱۳۹۰, ۰۲:۴۱ صبح
ارسال: #4
احتمالا از تنظيمات سرور باشه !
اگر درست نشد من بعدا براتون بررسي ميكنم چون همين مشكل رو داشتم.
ولي در تنظيمات كنترل پنل كاربري خودتون هم بايد تنظيم كنيد چون تنظيمات هنگام نصب و ثبت نام براي كاربران معمولا تغيير نميكنه مگر دستي تغيير دهيد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان