زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۰۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرشیو و جستجوی ایگلت
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۶:۴۷ عصر
ارسال: #1
آرشیو و جستجوی ایگلت
[تصویر:  joomlaforum.ir_13344778211.png]
آرشیو و جستجوی ایگلت این امکان را فراهم می آورد تا مطالب موجود در بازه های مختلف زمانی را آرشیو کنید و جستجو نمایید. این امکان در هسته ی جوملا تعبیه نشده است، هرچند بسیار کاربردی و ضروری است. ما این افزونه را به صورت رایگان و متن باز در اختیار کاربران و گسترش دهندگان جوملا قرار داده ایم تا همه از این امکان مهم، در وب سایت خود بهره گیرند.

در این افزونه بازه های حداقل و حداکثر زمانی، به صورت هوشمند پس از بررسی مطالب انتخاب می گردند. همچنین ما امکان استفاده از افزونه ی مطالب محبوب K2 را در کنار سیستم مطالب جوملا تعبیه کرده ایم.

این افزونه اولین و تنها آرشیو و جستجوی جوملا است که از تاریخ هجری شمسی پشتیبانی می کند و اولین و تنها آرشیو و جستجوی جوملا است که رایگان عرضه شده است.

لینک دانلود : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء shamimi
ایگلت
راهکارهای جهانی وب و تجارت الکترونیک
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایران هاستینگ
ایران هاستینگ ارائه دهنده خدماتن هاستینگ ,دامین ,سرور مجازی و اختصاصی از آمریکا(کارو)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو تیم قدرتمند ایگلت و ایران هاستینگ در کنار یکدیگر
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط novinfard ، Pourdaryaei ، Reza Ganji ، btheme ، محمدرضا بهارلو ، صدرا حسابی ، arash2860 ، shafiee ، k-mortaza ، bushehr ، milad0098
۲۸-۱-۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ صبح
ارسال: #2
RE: آرشیو و جستجوی ایگلت
با تشکر از شما بایت این افزونه کاربردی.من فایل رو به پیوست نیز اضافه کردم ولی دوستان برای اطلاع از بروزرسانی افزونه حتما سایت سازنده را چک کنند.

فایل‌(های) پیوست شده
com_egoltarchiver_v1.0.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 238
اندازه 113.7 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط btheme ، mal2moh ، shafiee ، bushehr
۲۴-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۱۶ عصر
ارسال: #3
سلام
واقعا افزونه کامل و جامعیه . ممنون و عرض خسته نباشید
فقط یه سوال
این افزونه را به چه شکل میشه توی قالب فراخوانی کرد ؟
غیر از تنظیمات افزونه در قسمت کامپوننت تو ماژول ها چیزی نداریم که بشه افزونه را توی قالب نمایش داد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۵-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۲۲ صبح
ارسال: #4
شما یک منو جدید در منو اصلی یا بالا ایجاد کنید و به این کامپوننت لینک دهید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط novinfard ، hojjat_web ، shafiee
۲۵-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۰۴ عصر
ارسال: #5
(۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۱۶ عصر)hojjat_web نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
واقعا افزونه کامل و جامعیه . ممنون و عرض خسته نباشید
فقط یه سوال
این افزونه را به چه شکل میشه توی قالب فراخوانی کرد ؟
غیر از تنظیمات افزونه در قسمت کامپوننت تو ماژول ها چیزی نداریم که بشه افزونه را توی قالب نمایش داد

این سرویس در حال حاضر شامل یک کامپوننت است که نحوه ی استفاده را آقای گنجی لطف کردند و توضیح دادند.

در نسخه بعدی که در حال ساخت است، ماژولی نیز برای هدایت به آرشیو و جستجوی ایگلت اضافه گشته است.
امضاء novinfard
ایگلت
راهکارهای جهانی وب و تجارت الکترونیک

انتشارگر پروژه ی ایگلت

امتیازدهی به مطالب ایگلت

آرشیو و جستجوی شمسی ایگلت
 سپاس شده توسط Pourdaryaei ، hojjat_web ، Reza Ganji ، arash2860 ، shafiee
۲-۶-۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ صبح
ارسال: #6
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
از بابت این کامپوننت بسیار ممنون .
فقط یه سوال داشتم چطوری انتهای خروجی آرشیو ،لینک سایت سازنده رو حذف کنم
۲-۶-۱۳۹۱, ۰۷:۳۹ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۶-۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #7
درود
اقای نوین فرد که در ارسال قبل از شما توضیحاتی دادند نویسنده این افزونه هستند و میتونید به سایت ایگولت بروید و ازشون اجازه بگیرید.
ادرس سایت هم در امضاشون هست.امیدوارم قبول کنند.
ولی در کل با سرچ حذف کپی رایت در انجمن میتونید مطالب مفیدی بیابید.
من نظرم اینه در سایت هایی که که ممکن هست کپی رایت حذف نشه مثلا در همین انجمن در پایین سایت کپی رایت فارسی کننده قالب و پشتیبان انجمن ساز مای بی بی و در صفحه اصلی امار انجمن کپی رایتش رو حذف نکردیم ولی در مواقعی نمیشه و سازندگان افزونه بد نیست این اجازه رو به کاربران بدهند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ صبح
ارسال: #8
سلام به دوستان گرامی
یه مشکل با این افزونه دارم و اون اینه که وقتی مطالبم به دو صفحه یا بیشتر میرسه (به صورت متن و تصویر) وقتی روی شماره صفحه 2 یا 3 یا ... کلیک میکنم این پیغام رو میده: Egolt Framework not installed!
در صورتی که نصب هست و جاهای دیگه فعاله.
یه سوال دیگه و اون اینه که محدودیت تعداد مطالب به صورت متن و تصویر توی هر صفحه رو چطور می تونم تنظیم کنم؟ توی بعضی از مجموعه ها هر صفحه 20تاست بعضی دیگه 5 تا که همشون صفحات دوم به بعد رو همون ارور نشون میدن.
و سوال آخر اینکه چطور میشه آپدیتش کرد؟ توی سایت اصلی اکانتی بود و با اینکه گفته بود اوپن سورسه ولی پول می خواست. یه راهنمایی کنید.
نسخه جوملای من 2.5 هست و نسخه ایگلت آرشیو 3.2.0
با تشکر.
۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ صبح
ارسال: #9
فکر میکنم دیگه این افزونه ساپورت نشه یعنی برداشت من اینه و بهتره افزونه جایگزین پیدا کنید چون زبان سایتشون رو تغییر داده بودند به انگلیسی و فارسی نداشت.
میتونید از افزونه های ایجاد دایرکتوری استفاده کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان