زمان کنونی: ۱۹-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۰۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درج کد های نامفهوم در فرم
۲۸-۳-۱۳۹۳, ۱۲:۵۲ صبح
ارسال: #1
درج کد های نامفهوم در فرم
یکی از فرمهای من بعضی مواقع توش یه همچنی کارکترهایی در قسمت ارسالی ها مشاهده میشه

23:07:13     5.39.219.26         0     fa-IR           cwdyawamer     Øانم           123456     123456     dbymclctjt@jbrgum.com     dbymclctjt@jbrgum.com     cozksdnu           Ø¯ÛŒÙ¾Ù„Ù…     cozksdnu           ÙˆÛŒØ±Ø§ÛŒØ´ مقالات انگلیسی     ciikybzufd, [url=http://www.lqyqmiooys.com/]iesbrzoepy[/url]     cozksdnu                                                     q173     Ø§Ø±Ø³Ø§Ù„ درØواست

چرا ؟
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۳:۴۱ صبح
ارسال: #11
RE: درج کد های نامفهوم در فرم
سلام داشتم با عزیزی گفتگویی میکردم. چشمم خورد به این تایپک گفتم سوالی را که خیلی از دوستان ازم میپرسن را اینجا مطرح کنم. شاید برای دیگران مفید باشد

فرم ساز ها یا فرم های ثبت نامی یا فرم های ثبت دیدگاه و ... بهترین و راحت ترین راه برای تزریق کد به دیتابیس هستند. به همین خاطر هکر ها یا نفوذگر ها از طریق فرم های ثبت نامی در جوملا ، فرم ساز ، کامنت ها سعی برای نفوذ استفاده میکنند.

و کدی را که دوست عزیزمان میفرماید. مربوط به هکر یا هکر هایی هستند که در حال نفوذ هستند. به همین خاطر یک فرم شما را پیدا کردند . و در حال تلاش برای تزریق به دیتابیس هستند.

پس ارتباطی به نال یا اورجینال بودن افزونه ندارد.

اگر دقت کنید دوست ما میگه در بخش فرم های ارسالی این اتفاق رخ میدهد. یعنی شخصی دارد کد تزریق میکند.

چند تا آیتم میگم در تمامی فرم ها رعایت کنید.
اول از همه اینکه مقدار کاراکتر فرم های خود را کاهش دهید.

مثلا اگر میخواهید ایمیل دریافت کنید یا نام خانوادگی دریافت کنید. سعی کنید بیشتر از 50 تا کاراکتر اجازه درج ندید. که نتواند کدهای خود را تزریق کند.

کیجا را همیشه فعال نگه دارید حتی برای کاربران (در تمامی فرمهای دریافت اطلاعات و ثبت نظر)

فایروال را نصب کنید. و روی 5 باز نفوذ بگذارید. که بعد از 5 بار تلاش برای تزریق فورا بلاک بشه.

ارادتمند شما
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mohi ، sajjad salehi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان