زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرم تماس فارسی Creative Contact Form
۲۳-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۵۸ صبح
ارسال: #1
فرم تماس فارسی Creative Contact Form
[تصویر:  o13ubzv6dc6ea1vo3muv.jpg]
Joomla 2.5 joomla 3.0
Component Module

با سلام ، پس از مدتها امشب بالاخره تونستم این کامپوننت بسیار عالی رو کاملا فارسی سازی کنم ، بدون شک یکی از بهترین افزونه های فرم تماسی هست که تا الان برای جوملا و (وردپرس) نوشته شده ...

از قابلیتهای منحصر به فرد این کامپوننت :

* متن های انعطلاف پذیر : تمام متن های فرم را از پیکربندی فرم ها میتوانید تغییر بدید .
* قالب ساز : این کامپوننت بطور پیشفرض 8 قالب با رنگهای متفاوتی داره که شما بدون هیچگونه کدنویسی میتونید قالب منحصر به خودتون رو درست کنید .
* نوع کادرهای انعطاف پذیر : این کامپوننت دارای چندین نوع کادر برای استفاده میباشد ، از نام ، ایمیل ، متن گرفته تا انتخاب ، انتخاب چندگانه ، کدامنیتی (نسخه تجاری) ، آپلود انواع فایل (نسخه تجاری)
* بارگذاری لیست کشورها : بصورت پیش فرض اسم تمام کشورها موجود هست که بطور دلخواه میتونید این اسامی را تغییر بدید .
* تغییر مسیر صفحه : پس از ارسال ایمیل میتونید صفحه را به مسیر دلخواه منتقل کنید .
* ارسال نسخه : ارسال یک کپی به ارسال کننده ایمیل
* پایه آژاکسی : کامپوننت بر پایه تکنولوژی آژاکسی نوشته شده پس احتیاجی به بارگذاری مجدد صفحات نیست .
* سیستم ضدهرزنامه قوی : فرم ساز یک کدامنیتی داخلی ضد اسپم قوی داره که نیازی به کدکپچای جدا نیست (نسخه تجاری)

و امکانات بسیار دیگری که از وبسایت سازنده میتونید ببیند

وبسایت سازنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دموی زنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دموی فارسی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهشمندم دوستانی که از این افزونه استفاده کردند و راضی بودند ، یک نظر 5 ستاره ای (Excellent) در دایرکتوری جوملا به توسعه دهنده بدند ...

لینک JED : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ممنونم .
پوردریائی

فایل‌(های) پیوست شده
creativecontactform_pack_1.0.7.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 362
اندازه 2.39 مگابایت

امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط mohi ، Reza Ganji ، jahani ، shahnaz ، hsmtech ، btheme
۲۳-۳-۱۳۹۳, ۰۲:۳۰ عصر
ارسال: #2
RE: فرم تماس فارسی Creative Contact Form
مرسی........ببخشیدارتقادادن به نسخه تجاری الزامیه؟؟ یعنی این رایگانش مشکل داره؟؟
واینکه من نصب کردم اشکال نداره به تجاری ارتقاش ندم؟ یک منو رو بهش اختصاص دادم همین...کاردیگه ای هم بایدبکنیم؟؟

وکپی رایت اون روهم میشه برداشت؟؟ یابایدباشه؟؟

اینکه به کدوم ایمیل پیام هافرستاده بشه روچطوری تعیین کنیم واسش؟
امضاء jahani
درمعادله زندگی ...گذشته وآینده باهم برابرنیستند!!!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط shahnaz
۲۳-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۱۵ عصر
ارسال: #3
دوست عزیز اگر این مشکلی داشت که من روزها بابت ترجمه و فارسی سازیش خودمو تو درد سر نمینداختم ! شما نصبش کنید و از همین استفاده کنین ، تنها کاری که باید بکنید رو کردید ، نصب کردن / اختصاص منو ، بقیه کارها رو خودش انجام میده ...
نرم افزار رایگان هست برای اینکه کپی رایت نداشته باشه باید نسخه تجاری رو خریداری کنید ؛ البته برداشتن کپی رایتش کار شاقی نیست ...

بصورت خودکار به ایمیلی که توی تنظیمات عمومی سایتت تعریف کردید فرستاده میشه .

امکانات تجاری و رایگان چندان فرقی با هم ندارند بجز محدودیت در استفاده

* نسخه تجاری لینک کپی رایت نداره
* امکان آپلود فایل وجود داره
* امکان استفاده از کدامنیتی وجود داره
* امکان استفاده بیش از یک فرم وجود داره
* امکان استفاده بیش از پنج کادر وجود داره

بقیه امکاناتش مشترک هستند
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط shahnaz ، Reza Ganji ، jahani
۲۳-۳-۱۳۹۳, ۰۸:۴۳ عصر
ارسال: #4
من نصب کردم ولی پیام که میخوام ارسال کنم هیچ اتفاقی نمی افته......هیچی ارسال نمیشه!! واینکه یک ماژول هم بنام فرم تماس جذاب میسازه!! اون واسه چیه؟؟ واینکه نسخه رایگانش نمیشه ازهمه قالب هاش استفاده کرد؟؟ ممنون

توی جاهای خالی چی بنویسیم؟؟؟ ممنون .تصویرروگزاشتم

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء jahani
۲۳-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۱۷ عصر
ارسال: #5
ایمیلهایی که ارسال میشه به احتمال زیاد براتون اسپم میکنه ؛ من از جیمیل استفاده میکردم ولی دیروز یه ایمیل تو وبسایت ایرانی چاپار درست کردم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و باز همون مشکل رو داشتم ، دقیقا نمیدونم چرا ولی به ایمیل دریافتیم برچسب زدم ؛ الان هیچ مشکلی ندارم . میتونی از وبسایت من تست کنید ؛ یه ایمیل بفرستید
امضاء Pourdaryaei
۲۳-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ عصر
ارسال: #6
تنظیمات روکه عکس گزاشتم توضیح نمیدید؟؟؟ وایمیلی که توی تنظیمات سایت قرارداره کدومه؟؟؟ یعنی ایمیل ادمین سایت؟؟؟

یه چیز دیگه : قالب رو فقط Deful نشون میده و میشه بگید رنگ بدنه روچطورتغییربدم؟؟ آخه با inspect element هم پیدانمیکینم
امضاء jahani
۲۳-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۱۲ عصر
ارسال: #7
بطور پیش فرض از ایمیل مدیرسایت استفاده میکنه , نیازی نیست جاهای خالی رو پر کنید ولی میتونید ایمیلهای دیگه ای رو هم بنوسید .

برای قالب هم از قسمت فرم ها ( فرم تماس نمایشی پیش فرض ) که برید اسم 8 تا قالب نوشته که میتونی تغییر بدی ... شکل ظاهریش هم میتونی از قسمت قالب ها عوض کنید
امضاء Pourdaryaei
۲۳-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۲۰ عصر
ارسال: #8
مرسی.من قالب روازهمین جایی که میگیدانتخاب میکنم اماواقعاتغییری نمیکنه وازظهرتاحالاهمون رنگ خاکستری رونشون میده.
- واینکه چراپیام ارسال نمیشه؟؟؟ روی دکمه ارسال میزنم هیچ اتفاقی نمی افته ؟

راستی حالت های نوشته مثل italic و Bold و... باکدنمایش داده میشن؟؟ آخه میخوام ازحالت italic دربیارمشون ولی میرم تو کدهاش باعدد نوشتشون مثلا نوشته 132 و....چطور Normal شون کنم؟؟
امضاء jahani
۲۳-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۲۴ عصر
ارسال: #9
دموی زنده و دسترسی بدید برات چکش کنم
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط shaban532
۳۱-۴-۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ صبح
ارسال: #10
Heart RE: فرم تماس فارسی Creative Contact Form
با تشکر از زحمات شما Rose

اگه مشکلی نباشه برای شما با اجازه لینک ها و کپی رایتها از داخل این کامپوننت حذف شد خصوصا (base64) چون من به شخصه از (base64) متنفرم !

ضمنا کامپوننت عمل نمی کند به نظر میرسه غیر از base64 کل کامپوننت ویرایش شده است!!!
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان