زمان کنونی: ۷-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۳۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد دو سایت بر روی یک هاست
۲۸-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۳۰ صبح
ارسال: #1
ایجاد دو سایت بر روی یک هاست
با سلام من می خواستم دو دامین را بر روی یک هاست مدیریت کنم .اما نمی خوام از addon domain استفاده کنم چون fav ایکن را بالا نمی آره .
ایا راه حل دیگه ای هم هست ؟
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۹-۴-۱۳۹۰, ۱۲:۲۰ صبح
ارسال: #2
RE: ایجاد دو سایت بر روی یک هاست
چرا Favicon رو بالا نمیاره ؟
از چه پنلی استفاده میکنید ؟
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، prali ، شاهین سمیع عادل
۲۹-۴-۱۳۹۰, ۱۲:۳۴ صبح
ارسال: #3
بهترین راه این است با پشتیبانی شرکتی که از آنها خرید کردید مراجعه کرده و مشکل را بررسی کنید
بعضی از شرکت ها این قابلیت را به صورت جدا به فروش می رسانند .
شاید پلن شما این قابلیت و نداشته باشد .
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۹-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ صبح
ارسال: #4
با تشکر از پاسخ شما دوستان عزیز .
متاسفانه هم fav icon رو با لا نمی یاره و نمی دونم چرا .؟
اما ایا می شه دو تا public_HTML جداگانه ایجاد کرد .
۲۹-۴-۱۳۹۰, ۰۴:۱۹ عصر
ارسال: #5
من اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم و لی تا اطلاعی که من دارم نمیشه این کارو کرد من در پایین یک انجمن برای شما معرفی میکننم که برای هاست میتوانید دنبال سوال خود را از آنجا بگیرید.
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
۳۰-۴-۱۳۹۰, ۰۶:۴۷ صبح
ارسال: #6
دوست عزیز شما می توانید از دو پوشه استفاده کنید مثلاً پوشه soldooz و دیگری پوشه joomsol حلا هر یک از دامنه ها مثلاً

ودیگری

این آدرسها در redirect تغریف می شوند .
البته آقا رضا بنده را عفو کنید .
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۳۰-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۵۵ عصر
ارسال: #7
بله شما میتوانید با ساختن فولدر و نسبت دادن به دامین این کارو انجام دهید.
بعد بروید قسمت ريدايركت پنل هاست تون و با آنجا میتوانید نام پوشه را از آخر دامین بردارید .
مثلا اگر آدرس شما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بود میتوانید آدرس را به صورت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تعریف کنید .
دیگری رو
www.siteyou2.com/admin2 و به www.siteyou2.com تبدیل کنید.
البته admin 1 , amin2 نام پوشه هایی است که قرار هر کدام به یک دامین نسبت داده شود .

اما به نظر من بهتر است از 2 هاست برای این کار استفاده کنید زیرا امکان مسدود سازی هاست توسط سرور وجود دارد
پیشنهاد من استفاده از ساب دامین هاست که میتوانید (بسته به نوع پلن هاست) بی نهایت ساب دامین بسازید و مدیریت کنید.
اگر سوالی بود در خدمتیم

امضاء مرتضی محمدجانی
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۳۰-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۱۰ عصر
ارسال: #8
دوست عزیز من خودم سرور اختصاصی دارم همه گفته های ما به هاستینگ بستگی دارد که پشتیبانی کند یا نه من در کامل کرده مطلب خودم در بالا باید بگویم نحوه آدرس دهی با این شکل است

که هر کدام از آدزسها به redirect خود هدایت می شوند .
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان