زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۱۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر رنگ عکس با امدن موس روی ان
۶-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۴۴ عصر
ارسال: #1
تغییر رنگ عکس با امدن موس روی ان
سلام دوستان یک درخواستی دارم
من یک عکس توی یکی از موقعیت های ماژول گذاشتم میخوام طوری بکنم که وقتی ماوس رو روی عکس میبرم یک عکس از همون که رنگ قرمزش رو دارم نشون بده.
خلاصه اینکه عکس ثابت من عکسی ابی که دارم باشه و وقتی ماوس و روی اون میبرم عکس قرمزم نشون داده بشه!!!
ممنون
اگه به ساده ترین روش بگید ممنون میشم.
از ادیتور وقتی هور میدم وقتی موس رو روش میبرم تغییر میکنه اما وقتی از روش میگیرم عکس اصلی بر نمی گرده!!Macho
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۸-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ عصر
ارسال: #2
RE: تغییر رنگ عکس با امدن موس روی ان
کسی نیست کمکم کنه!!Rose
۱۰-۳-۱۳۹۳, ۰۸:۱۸ عصر
ارسال: #3
کسی نیست؟
۱۱-۳-۱۳۹۳, ۰۸:۴۵ صبح
ارسال: #4
دوست گرامی!
در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
، بخش Image Hover - change picture رو ببینید. همونطور که ملاحظه می کنید این بخش از کد:
.imgBox { width: 191px; height: 191px; background: url(http://www.corelangs.com/css/box/img/duck.png) no-repeat; }
برای حالت عادی و تصویر اصلی تعریف شده، که در واقع همون عکس آبی رنگ شما محسوب میشه و بخش دیگر کد:
.imgBox:hover { width: 191px; height: 191px; background: url(http://www.corelangs.com/css/box/img/peng.png) no-repeat; }
که برای خاصیت hover نوشته شده و با حرکت ماوس روی عکس باعث تغییر عکس قبلی میشه و عکس جدید رو به نمایش در میاره که در واقع عکس قرمز رنگ شما محسوب میشه...
امضاء hsmtech
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان