زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۳:۴۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی درباره rs seo
۶-۳-۱۳۹۳, ۰۸:۲۳ صبح
ارسال: #1
راهنمایی درباره rs seo
با سلام
من افزونه ار اس سئو رو خریداری و نصب کردم
میخام بدونم که نصب این افزونه مشکلی و اختلالی برای سایت ایجاد نمیکنه؟
من فقط برای این تهیه اش کردم که بتونم لینک های خراب ام رو که در وب مستر بود بتونم بهینه کنم
چطوری میتونم این کارو باهش انجام بدم؟
یه آموزش کوچیک و راهنمایی میخاستم با تشکر

rsseo R17
joomla 3.0

flower
امضاء mohi
وجدان بزرگترین فیلسوف است(روسو)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۶-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۲۶ عصر
ارسال: #2
RE: راهنمایی درباره rs seo
سلام دوست عزیز

بنده به شخصه بهتون پیشنهاد میدم از این جور افزونه ها اصلا استفاده نکنید
سیستم سئو خود جوملا خیلی بهتر از استفاده از افزونه های جانبی میباشد .
بنده نتایجی که با استفاده از این جور افزونه ها گرفتم ، بسیار ضعیف تر از خود جوملا گرفتم .

موفق پیروز باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mohi
۶-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۴۷ عصر
ارسال: #3
RE: راهنمایی درباره rs seo
درود خدمت شما
باید بگم با حرف شما کاملا مخلاف هستم فکر می کنم شما بر اساس تجربه در چند مورد وب سایت خودتون این مباحث رو بیان کردید دوست گرامی

این افزونه ها در شرایط مناسب با کانفیگ مناسب استفاده گردند یک مشاور و تکمیل کننده وب سایت شما خواهند شد

البته افزونه rsseo یک افزونه مشاور هست یعنی فقط مشاور SEO و اطلاعات ارسالی

برای بهینه سازی در هسته و رفع مشکلات افزونه sh404sef رو پیشنهاد می دم ( البته نسخه اصلی + کانفیگ مناسب)

آموزش کانفیگ : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببنید این افزونه ها همه از api خود جوملا استفاده می کنند و از متد ریدایرکت از اچ تی اکسز جوملا بهینه سازی رو انجام می دهند
و یک سری پارامتر رو به هدینگ صفحهات شما اضافه می کنند از جمله canonical که بسیار مهم می باشد
جلوگیری از چند لینکی
ریدایرکت های مناسب
ارسال اطلاعات پارامتریک در زمینه نیازمندی های جستجوگر ها

که همه این موارد در زمینه saf می گنجه

نکته : سئو یک عامل افزاینده هست و تمام این موارد برسی شده یکی از کوچیکترین زیر مجموعه های این مبحث هست و همه چیز نیست ولی باید در وب سایت اجرا شود
امضاء shahryar warez
تمام افزونه های منتشر شده به صورت اختصاصی از طرف من می توانید در تلگرامم پیگیری کنید و دانلود ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
وب سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۰۹۳۶۸۰۹۴۹۳۶ یا ۰۹۲۱۳۳۸۰۳۲۹
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mohi ، azarp ، محمدرضا بهارلو
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان