زمان کنونی: ۲۸-۱-۱۴۰۳, ۰۳:۴۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این قالب چیه ؟
۲-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۲۴ عصر
ارسال: #1
این قالب چیه ؟
سلام
دوستان کسی میدونه این قالب فارسی شده کدوم قالب از کدوم شرکت هست ؟ و اگر دارید بذارید ممنون میشم

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء hc1supcenter
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ عصر
ارسال: #2
RE: این قالب چیه ؟
با سلام
میشه اون سایتو در اینها پیاده کرد
نمیدونم حالا شاید یکیش هم اون باشه فرصت نکردم دقیق چک کنم

دانلود
۲-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ عصر
ارسال: #3
سلام.

از قالب های جوملارت هست. بر پایه JA T3 V2 Framework

اینم لینک جزئیات قالب. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی احتمالا ظاهرش را شخصی سازی کردن چون بین دموهای جوملارت چیزی دقیقا شبیه این پیدا نکردم.

یا علی
امضاء vahid.exe
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ عصر
ارسال: #4
اسم قالب رو میدونید ؟
امضاء hc1supcenter
۳-۳-۱۳۹۳, ۰۳:۱۶ صبح
ارسال: #5
دوست عزیز
برای برخی کارها هزینه کردن 30و40تومن فک نکنم بی ارزش باشه
از سایت خرید نمایید بهتر است
اگر من به شخص خودم یا مشتری این قالبو صفارش میداد تو لینکی که دادم بهتون تو اونها میتونستم راه اندازی کنم
ولی اگر شما دقیقا خودشو میخواین باید وقت بزارید و سرچ کنید تا به نتیجه برسید بعد بشینید شخصی سازی نمایید
 سپاس شده توسط vahid.exe
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان