زمان کنونی: ۹-۱-۱۴۰۳, ۰۹:۳۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال جوملا به هاست دایرکت ادمین
۲۵-۴-۱۳۹۰, ۰۶:۵۹ عصر
ارسال: #1
انتقال جوملا به هاست دایرکت ادمین
سلام علیکم

من یک سایت در لوکال ساخته ام و می خوام اونم به هاست انتقال بدم.
اما تو لوکال جوملا رو به حالت تنظیمات عادی (نام کاربری root و بدون پسورد) نصب کردم.

هاست برای نام کاربری و نام دیتابیس prefix اجباری داره و مشکل اینه که من نمی دونم چجوری باید نام کاربری دیتابیس جوملا رو تو لوکال عوض کنم.

اگرچه تو فایل confiquration.php تغییر لازم رو دادم اما برای خود دیتابیس کجا باید نام کاربریشو عوض کرد؟

اصلا امکان داره بعد از نصب جوملا تو لوکال با نام کاربری دیتابیس root این نامو به اون نامی که تو هاست لازم داریم عوض کنیم؟

با تشکر فراوان
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۵-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۱۴ عصر
ارسال: #2
RE: انتقال جوملا به هاست دایرکت ادمین
بهترين راهگرفتن بك آپ توسط Akeeba Backup و سپس انتقال به هاست است!

از تاپيك زير دريافت كنيد.در مورد نحوه كار هم در انجمن جستجو كنيد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mking ، پیام عمرانی ، شاهین سمیع عادل
۲۵-۴-۱۳۹۰, ۱۰:۵۲ عصر
ارسال: #3
جناب گنجی خیلی ممنونمتآسفانه تو آموزش سایت جومینا در مورد نحوه آپلود بک آپ گرفته شده با این کامپوننت چیزی نوشته نشده.[/font]شما گفتین برای آپلود محتوا از [font=tahoma]freakedout Content Uploader استفاده میشه اما متاسفانه جوملای من 1.6 هست و نسخه free این کامپوننت جوملا 1.6 را پشتیبانی نمی کنه.

راه دیگه ای سراغ ندارین؟ 20
جناب گنجی خیلی ممنون
متآسفانه تو آموزش سایت جومینا در مورد نحوه آپلود بک آپ گرفته شده با این کامپوننت چیزی نوشته نشده...

شما گفتین برای آپلود محتوا از freakedout Content Uploader استفاده میشه اما متاسفانه جوملای من 1.6 هست و نسخه free این کامپوننت جوملا 1.6 را پشتیبانی نمی کنه.

راه ديگه ای سراغ ندارين؟ Sad
۲۶-۴-۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ صبح
ارسال: #4
من یه آموزش ساخت پکیج نصبی بدون افزونه تو همین انجمن قرار دادم فکر کنم میتونه کمکتون کنه
به نظر من شما با یه اکسپورت و ایمپورت دیتا بیستون میتونید به نتیجه مطلوب برسید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۶-۴-۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #5
خوب بهترین راه حی به نظر من اینه که شما از دیتابیس لوکال بکاپ بگیرین و فایلهای جوملایی که تو پوشه های لوکتلتون هست رو به حالت زیپ در بیارین.توجه داشته باشید که در هنگام زیپ کردن فایلها و پو شه ها فایل confiquration.php رو از فایل زیپتون حذف کنین.بعد جوملا رو رو هاست نصب کنینبعد از نصب تمامی فایلها و پوشه ها رو از روی هاست پاک کرده به غیر از فایلconfiquration.php .حالا دیتابیس روی هاستتون رو پاک کرده و یه دیتابیس جدید با مشخصات قبلی بسازید.و دیتابیس که از لوکال بک اپ کرفتید رو ریستور کنید روی دیتابیس روی هاست.
و فایل زیپتون رو اپلود کنید رو هاست و بازش کنید.
نتیجه اینکه سایت شما با لا میاد.
اموزشهای لازم رو از لینک زیر استخراج کنید.

امضاء صابرمحمدی
کاربران گرامی افزونه خبرنامه پیامکی نسخه جدیدبرای جولا 2.5 و 3 برای کاربران آماده استفاده می باشد.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان