زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۳۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل نمایش پروفایل کاربران و آپلود تصویر در userxtd
۲۴-۹-۱۳۹۴, ۰۷:۰۷ عصر
ارسال: #1
مشکل نمایش پروفایل کاربران و آپلود تصویر در userxtd
سلام دوستان.
من توی سایتم میخوام یه سری کاربر رو ثبت نام کنم و بعدا این کاربرا بیان و اطلاعات خودشون رو مشاهده کنن و در صورت نیاز ویرایش کنن.
اول اومدم از
userxtd
استفاده کردم (چون آیتمهای بیشتری نسبت به اطلاعات اولیه جوملا نیاز داشتم) ولی این کامپوننت یه مشکلی داره که یه سری اطلاعاتی رو که وارد میکنم رو قبول نمیکنه و خطا میده! مثلا میام عکس آپلود کنم میزنه که فایل عکس موجود نیست! (عکس با فرمتهای مختلف رو تست کردم)
بعدش اومدم از
rsform
استفاده کردم و فرم اون رو به عنوان فرم ثبت نام اصلی سایت در نظر گرفتم. همه چی خوب بود به جز اینکه آیتمهایی که از طریق
userxtd
به فرم ثبت نام اضافه کردم رو نمیشه با آیتم های آر.اس.فرم یکی کرد(برای یکسان سازی توی تنظیمات آر.اس.فرم ، فقط فیلدهای اصلی عضویت جوملا رو میاره) واسه همین وقتی کاربرا رو ثبت نام میکنم و با یوزر اون کاربر وارد سایت میشم تا اطلاعاتش رو ببینم، فقط اطلاعات اصلی عضویت که توی جوملا تعریف شده رو نشون میده و بقیه فیلدهایی که از طریق آر.اس.فرم پر کرد رو نشون نمیده!
لطفا راهنمایی کنید. واقعا راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه و کارم هم خیلی فوری و ضروری هستش.

اگه مشکل آپلود تصویر توی
userxtd
حل شه مشکلم حل میشه!
خود کامپوننت
userxtd
یه سری فیلد اولیه داشت که توی اونا یکی هم برای آپلود عکس بود. با اون که عکس آپلود میکنم درسته ولی وقتی خودم یه فیلد جدید از نوع
image
میسازم ، عکس رو آپلود نمیکنه و خطا میده! (تصویر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
مسیر فایلهای تمپ و لوگ رو چک کردم و درست بوده.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۵-۹-۱۳۹۴, ۱۰:۳۱ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل نمایش پروفایل کاربران و آپلود تصویر در userxtd
به نظرم بیاید کلا از Community builder استفاده کنید تا به هیچ مشکلی نخورید
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان