زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۱۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با انتقال از لوکال به هاست
۲۶-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ صبح
ارسال: #1
مشکل با انتقال از لوکال به هاست
سلام
من سایت رو از لوکال به هاست طبق آموزشهای دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 و همچنین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 انجام دادم ولی وقتی وارد سایتم که میخوام بشم ارور دیتابیس میگیره Database connection error (2): Could not connect to MySQL.
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۶-۲-۱۳۹۳, ۰۴:۰۶ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل با انتقال از لوکال به هاست
سلام
اگه دوست داشتید یوزر و پسورد هاست رو پ خ کنید تا براتون اوکی کنم.
(چون دیدم هاست رایگان اینو گفتم.)
موفق و شاد و سپاهانی باشید.
Rose
امضاء am_71
...:::ما سپاهانیم و حالا حالا قهرمانیم:::...

Drink
۲۶-۲-۱۳۹۳, ۰۴:۴۳ عصر
ارسال: #3
مشکل در داتصال به دیتابیس می باشد.
گزینه های دیتابیس در لوکال و هاست متفاوت می باشد.
مثلا نام کاربری در لوکال روت هست اما در هاست و به ویژه هاست رایگان یه چیز طولانی هست.
این موارد مثل نام دیتابیس و نام کاربری و اسم هاست و ... رو با ورود در کنترل پنل هاستتون پیدا کنید و در فایل configuration.php تنظیمات مربوط به دیتابیس رو درست وارد کنید.
اگر هم نتونستید به am_71 دسترسی بدید تا این کار رو براتون انجام بده.

ارسال اول ویرایش و ارسال دوم حذف شد.

موفق باشید.
امضاء shaban532
فقط خدمت به جوملای ایران.
 سپاس شده توسط Pourdaryaei
۲۶-۲-۱۳۹۳, ۰۵:۳۲ عصر
ارسال: #4
متشکرم حل شد نام هاست رو اشتباه وارد کرده بودم
۳۰-۲-۱۳۹۳, ۰۸:۰۵ عصر
ارسال: #5
سلام
من شنیدم که کلا نباید طراحی رو به طور کامل در لوکال انجام داد و در انتها به هاست انتقال داد!
من تا حالا حدود بیست سایت رو در لوکال طراحی کردم و بعد از اتمام از دیتابیسش بکآپ گرفتم و انتقالش دادم به هاست مربوطه. و تا الانم به مشکل خاصی برنخوردم.
اما الان از یه نفر شنیدم که اصلا نباید این کار رو انجام داد و کل سایت رو باید از اول داخل هاست اصلیش طراحی کرد!!..
میخواستم نظر اساتید رو هم در این مورد بدونم.
آخه اگه قراره اینجوری باشه که خـــیلی بده! اصلا نمیشه تمام مدت روی هاست کار کرد! اگه یه موقع نت نداشته باشیم کل کار عقب میوفته و ...!
از اساتید خواهش دارم که راهنمایی کنین..
۳۱-۲-۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ صبح
ارسال: #6
سلام دوست عزیز

مشکلی از این بابت نیست ، شما به راحتی و با کنترل کامل وب سایت خود را روی لوکال ایجاد و تمامی تنظیمات و افزونه های مورد نیاز را نصب و فعال کنید .
خود بنده هم اکثر وب سایت ها رو روی لوکال تکمیل میکنم و انتقال میدم.

نکته : شاید برای افزونه هایی که نیاز به بعضی از لودر ها مثل سورس گاردین یا IonCube و ... نتونید روی لوکال کار کنید که بعد از انتقال به هاست میتوانید تغیرات لازم را اعمال نمائید .
همچنین راهی هست که بشه این لودر ها رو هم روی لوکال استفاده کرد.

موفق و پیروز باشید Rose
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان