زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۱۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال سایت با akeeba
۲۳-۲-۱۳۹۳, ۰۷:۵۳ عصر
ارسال: #1
انتقال سایت با akeeba
سلام
من می خوام با کامپوننت آکیبا سایت رو منتقل کنم. بعد از اینکه بک آپ گرفتم ، فایل zip رو به هاست منتقل کردم و اکسترکت کردم. حالا سوالم اینه که اول باید در my sql database ، دیتابیس و یوزر بسازم و بعد اقدام به نصب کنم؟ در مراحل نصب که آدرس دیتابیس و یوزر و پسورد رو می خواد چی باید وارد کنم؟
کلا اگر ممکنه یه آموزش کامل بدید از مراحل نصب با آکیبا
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۶-۳-۱۳۹۳, ۰۸:۰۹ صبح
ارسال: #11
RE: انتقال سایت با akeeba
مشکل ورود همه کاربران هست یا فقط مدیرسایت ؟ اگر فقط مشکلتون با مدیریت هست از phpMyAdmin پایگاه داده مورد نظر رو انتخاب کنید ؛ به جدول user برید و آکنت مورد نظرتون رو انتخاب کنید ؛ از قسمت ویرایش جایی به نام MD5 داره ، از اونجا پسوردتون رو عوض کنید ؛ چک کنین ببین باید جواب بده ...

برای انتقال از زیرشاخه به روت هم کپی کردن باید کافی باشه و یکسری تغییرات کوچکی تو فایل configuration
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sajjad salehi
۱۶-۳-۱۳۹۳, ۰۱:۲۰ عصر
ارسال: #12
RE: انتقال سایت با akeeba
ممنون حل شد البت مشکلم اشتباه دادن مسیر کوکی بود که باید فقط یه / میذاشتم، ولی یه چیز جدید هم یاد گرفتم ، ممنون در کل Rose
خیلی شبیه به نصب عادی بود غیر از مسیر کوکی که اولی رو باید مسیر سایت بدون www رو میذاشتم و دومی اگه توی ریشه بود / و اگه تو مسیر دیگه ای سایت اجرا میشد مسیر کامل مثلا fa /
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان