زمان کنونی: ۱-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۴۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت فارسی ارسال نظر CComment
۲۰-۲-۱۳۹۳, ۰۴:۱۶ صبح
ارسال: #1
Wink کامپوننت فارسی ارسال نظر CComment
[تصویر:  comment_view_ja_mixmaz.PNG]

چند وقتی بود دنبال یک سیستم ارسال نظر کلاسیک بودم ، یک سیستمی که چیزهای اضافی نداشته باشه و استفاده از اون هم خیلی ساده باشه .

کامپوننت CComment یک گزینه خوب برای کسانی است که مثل من بدنبال سادگی و زیبایی هستند ، هرچند این کامپوننت با قابلیت تکمیلی رایگان نیست ولی در نسخه رایگانش هم امکانات خیلی خوبی داره .

قابلیت یکپارچه شدن با کامپوننتهایی مثل جومسوشیال ، کیوننا ، سی بی و دریافت آواتار از Gravatar

قابلیت اجباری بودن/نبودن نام و ایمیل کاربر برای ارسال دیدگاه خودش

و خیلی امکانات دیگر که خودتون باید ببینید ...

ComponentJoomla 2.5joomla 3.0

قسمت کاربری کامپوننت رو کاملا ً فارسی کردم تا برای سایت خودم استفاده کنم ؛ ولی خب اونقد خوب بود که همه کامپوننت رو کاملاً ترجمه کرده تا الان به شما تقدیم کنم ...

امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره و راضی باشید ...

اگر ترجمه خوبی نشده معذرت میخام ...

ضمناً اطلاعات کپی رایت کامپوننت هم برداشته شده

وبسایت سازنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دموی انگلیسی : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
com_comment-5.0.7-core.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 90
اندازه 839.04 کیلوبایت

امضاء Pourdaryaei
آموزش و مطالب جوملایی در وبلاگ درساوی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط azarp ، سعید حمزه زاده ، vahid.exe ، Reza Ganji ، mohi ، mal2moh ، melilota ، shaban532
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان