زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۲۷ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک در مورد artofeditor.1.0.4.j1.5
۲۳-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۳۰ صبح
ارسال: #1
کمک در مورد artofeditor.1.0.4.j1.5
من از ویرایشگر artofeditor.1.0.4.j1.5 استفاده میکنم وقتی که داخل مطالب سایتم از جدول استفاده میکنم و یا از جایی دیگه کپی و در مطالب سایت پیس میکنم بعد از ذخیره سازی جدول در مطالب سایت نمایش داده نمی شود و فقط متن های داخا جدول به نمایش در می آید .
سوال بعدی اینکه من با آنکه جدول را در تنظیمات در وسط قرار می دهد ولی بعد از خروجی در سمت راست کشیده می شود حتی با تغییر و غیر فعال کردن جدول به نمایش در نمیاد
جدول ، در خود ویرایشگر به خوبی مشخص ولی بعد از ذخیره سازی متاسفانه چیزی به نمایش در نمیاد
از دوستان کسی با این مشکل مواجه شده کمک کنه که ببینم مشکل از کجاست
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
در پیام خصوصی سوال نفرمایید
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۳-۴-۱۳۹۰, ۰۸:۳۶ صبح
ارسال: #2
RE: کمک در مورد artofeditor.1.0.4.j1.5
من مشكلات ديگر را برخورد نكردم ولي در رابطه با جدول هايي كه ايجاد ميكنيد خدمت شما عرض كنم كه اين جداول با زبان نشانه گذاري اچ تي ام ال ايجاد ميشود و خود جداول در متن مطالب نمايش داده نميشود و اين جداول براي نمايش مطالب و تصاوير شما به صورت دلخواه شماست.
براي مشكل عدم نمايش درست قبلا در همين جا و يا جومينا بحث كاملي بود و يادم هست دوستان كاملا راهنمايي كرده بودند.
انشالله كه دوستان در اين مورد كاملا راهنمايي ميكنند ولي بد نيست يك سرچ كنيد شايد زودتر به نتيجه برسيد!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط مرتضی محمدجانی ، شاهین سمیع عادل
۲۳-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۴۱ عصر
ارسال: #3
من موندم ویرایش گر قدرتمندی چون artofeditor چرا قادر به نمایش جدول در مطالب نیست یا اینکه میشه و من اطلاعاتی ندارم.
از دوستان کسی نیست که راه وحلی برای نمایش جدول در سایت سراغ ندارند .
آقای گنجی من تو انجمن جستجو کردم ولی چیزی پیدا نکردم اگر آموزشی مد نظرتان هست لینکش و بزارید تا استفاده کنیم.
امضاء مرتضی محمدجانی
ما چنان زندگي مي كنيم كه گويي همواره در انتظار چيزي بهتر هستيم، حال آنكه اغلب آرزو مي كنيم كه اي كاش گذشته باز گردد و بر آن حسرت مي خوريم
اگر در اولين قدم، موفقيت نصيب ما مي‌شد ، سعي و عمل ديگر معني نداشت. موريس مترلينگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۴-۴-۱۳۹۰, ۰۳:۴۲ صبح
ارسال: #4
یعنی کسی تاحالا باهاش کار نکرده ؟!!!!!!
یا همچین مشکلی براش پیش نیومده ؟
امضاء مرتضی محمدجانی
۲۴-۴-۱۳۹۰, ۰۱:۵۹ عصر
ارسال: #5
لطفا مشكلات رو در يك تاپيك دنبال كنيد !
براي اين منظور يك اديتور جديد در انجمن معرفي كردم!
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان