زمان کنونی: ۶-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۵۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قالب جوملا » قالب بسيار زيبا و حرفه اي Cloudbase 2.0 سازگار با زبان فارسي
۲۲-۴-۱۳۹۰, ۰۷:۴۷ عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۷-۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ عصر، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #1
Wink قالب جوملا » قالب بسيار زيبا و حرفه اي Cloudbase 2.0 سازگار با زبان فارسي
[تصویر:  1310436427_1_2c5d1aca42.png] [تصویر:  1297377854_1_8a6276a549.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1310545673_1_50a1d21f67.jpg]

اين قالب زبان هاي RTL از جمله زبان فارسي را پشتيباني ميكند !
اين قالب براي جوملا 1.7 نيز بروز رساني شده و ميتوانيد دانلود و استفاد كنيد !

سلام و درود
قالب زيباي Cloudbase 2.0 يك قالب زيبا و حرفه اي رايگان مي باشد كه با فرم ورك Gantry framework طراحي شده.اين قالب داراي 60 موقعيت ماژول و يازده استايل رنگ مي باشد!

[تصویر:  1310545824_1_3565b0982c.jpg] [تصویر:  1315764956_1_fdb3eaacbb.jpg]

برخي از ويژگيهاي اين قالب :
پشتيباني از زبان فارسي (راست به چپ)
دارا بودن يازده استايل رنگ
داراي 10 پس زمينه زيبا
داراي دكمه بازگشت به بالا
60 موقعيت ماژول
پشتيباني از مرورگرهاي مهم
داراي پلاگين هشدار به كاربران اينترنت اكسپلورر 6
و...

[تصویر:  1310546984_1_1f8d9b7796.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توجه داشته باشيد كه براي نصب اين افزونه نياز است فرم ورك Gantry را نيز نصب كنيد كه نسخه مربوط به جوملا 1.5 در پيوست موجود است ولي نسخه جوملا 1.7 همراه بسته مي باشد و با نصب قالب فرم ورك نيز نصب ميشود.
به دليل حجم بيشتر از دو مگابايت نسخه جوملا 1.7 اين قالب برروي سرور ديگر آپلود شده و همچنين از سايت سازنده در آدرس زير قابل دريافت است.

همچنين سازنده فايل راهنما نيز براي دانلود قرار داده كه ميتوانيد از سايت سازنده دريافت كنيد!

نكته آخر اينكه اگر اين قالب را بهينه سازي و ترجمه كرديد در صورت تمايل براي ديگر دوستان نيز قرار دهيد!

در نسخه جديد با نصب نسخه سازگار با جوملا 1.7 و جوملا 1.6 پلاگين فرم ورك نيز نصب ميشود و نيازي به نصب جداگانه آن نيست و براي راحتي دوستان برروي سرور لوكال هاستر نيز اپلود شده است.همچنين فايل هاي بلا استفاده از پيوست حذف شد

به دلیل مشکل برخی دوستان با فرم ورک ها آقای سمیع عادل در همین تاپیک و پست زیر فرم ورک ها رو آپلود کردند و میتوانید دانلود کنید !

فایل‌(های) پیوست شده
ca_cloudbase2_j15.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 724
اندازه 1.24 مگابایت

ca_cloudbase2_j15_bundle.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 624
اندازه 1.9 مگابایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط mking ، نیما حبیب خدا ، Mojtaba Pordel ، شاهین سمیع عادل ، wahid2003vj ، amin555 ، farjadp ، صابرمحمدی ، مرتضی محمدجانی ، m-amin ، امیررضا مرتضوی ، احسان افشاری ، final_dream ، btheme ، سید منصور فیروزه ، tarantino ، kargah ، ariatm ، pvmagician ، eiliya ، rasol ، mal2moh ، نرگس ، hamechiz88 ، mahdi71 ، vipstrong ، aidin_pz ، shahnaz ، mahan ، tobasms ، امید ، محمد آهنگی
۲۲-۴-۱۳۹۰, ۰۹:۴۷ عصر
ارسال: #2
RE: قالب جوملا » قالب بسيار زيبا و حرفه اي Cloudbase 2.0 سازگار با جوملا1.6 و 1.5
رضا جان این لحن را شاید تا به حال از من ندیده باشی... اما دمت گرم . معرکست ... به جراءت میگم که تا به حال قالب رایگان به این زیبایی و دقیقی ندیدم ... مررسی عزیزم ..
این قالب بسیار عالیست برای آژنس های مسافرتی و یا برای بعضی سایت های مذهبی و پندآموز.... مرسی عزیزم ....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل ، mking ، delshad1522
۸-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۳۵ صبح
ارسال: #3
RE: قالب جوملا » قالب بسيار زيبا و حرفه اي Cloudbase 2.0 سازگار با جوملا1.6 و 1.5
قالبی زیبا و قابل احترامInlove
این قالب از انعطاف بسیار خوبی در تنظیم ماژولها؛تنظیم لایوت و استایل قالب برخوردار است؛ ضمن اینکه تنظیمات بسیار جالبی در پنل خود دارد که انرا تا حدودی مستثنی کرده

روی جوملا 1.7 نصب هست ولی باید از ماژولهائی با قابلیت فریم ورک استفاده بشه بلکه قدرت و انعطاف این قالب را بهتر مشاهده کرد.

جناب گنجی از سلیقه بسیار خوبی در انتخاب قالبها برخوردار است
تبریک و سپاس مجدد
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mking ، شاهین سمیع عادل
۲۱-۶-۱۳۹۰, ۰۵:۴۷ صبح
ارسال: #4
RE: قالب جوملا » قالب بسيار زيبا و حرفه اي Cloudbase 2.0 سازگار با زبان فارسي
تاپيك بروز رساني شد !
نسخه جوملا 1.7 اضافه و تاپيك منتقل شد !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط پیام عمرانی ، شاهین سمیع عادل ، sajadgh ، امیررضا مرتضوی ، delshad1522 ، سید منصور فیروزه ، magmag0101 ، mahdi71 ، mking ، gomnam_44468
۳-۷-۱۳۹۰, ۰۹:۲۶ عصر
ارسال: #5
سلام دستتون درد نکنه
خیلی قشنگه
من تازه روی لوکال هاستم جوملا 1.7 را براولین بار نصب کردم و خیلی خیلی مبتدی هستم و در حال یاد گیری کار با جوملا از سایت شما هستم

پس اگر سوالات مبتدی دیدید من پرسیدم نخندید چون خیلی مبتدی هستم

سوالم این هست از دوستان که من قالبو نصب کردم ولی نمیدونم چطوری میشه تو هدرش header عکس گذاشت؟ اسم موقعیتش در خود قالب هست showcase
منتظر راهنمایی دوستان گلم هستم
۷-۷-۱۳۹۰, ۰۴:۴۸ صبح
ارسال: #6
سلام دوست عزیز . به انجمن پارس جوم خوش آمدید
همه ما روزی مبتدی بودیم و قاعدتا هر کسی با سئوال پرسیدن حرفه ای می شود و مطمئن باشید در این انجمن کسی به سئوال دیگران نمی خندد . پس با خیال راحت در انجمن سئوالات خود را مطرح کنید .
راحت ترین روش فکر می کنم این است که ابتدا عکس مورد استفاده در این قالب را بر روی سیستم خود دانلود کنید و آن را در فتوشاپ Edit کنید و هر تغییری می خواهید در آن انجام دهید . این کار باعث می شود سایز عکس تغییر نکند ( توجه کنید که به هنگام ذخیره سازی حجم عکس هایی که در سایت به کار میبرید باید کم کنید تا زودتر لود شوند ) سپس در مدیریت جوملا به قسمت مدیریت ماژول ها رفته و بر روی دکمه جدید کلیک کنید و یک ماژول از نوع HtML دستی ایجاد کنید و سپس داخل آن یک عکس را آپلود و درج نمایید و در پایان توجه داشته باشید که این ماژول را در موقعیت showcase که فرمودید انتشار دهید .
موفق باشید .
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Reza Ganji ، پیام عمرانی ، ariatm ، mking ، gomnam_44468
۱۸-۷-۱۳۹۰, ۰۴:۵۵ صبح
ارسال: #7
متشکر...
خیلی خیلی شیکه!
بالاخره یه قالب توپ پیدا کردم، فقط دوستانی که نصب کردن بگن سازگاری با فارسی چطوره؟
بازی در نمیاره از خودش که م ازش استفاده کنیم کامل؟

من لوکال ندارم و باید ستقیم بریزم روی سایتم، سرعتمم خیلی کمه پس اگه میشه مطمئن جواب بدین که من بدونم ارزش سوئیچ کردن از جوملا 1.5 به 1.7 را داره یا نه (آخه فقط گیر یه قالب خوبم که برم به نسخه 1.7 جوملا!)

کسی دستی در فارسی سازی نبرد؟
(راستی مگه ننوشتین ساپورت فارسی، پس دیگه فارسی سازی برای چی هست؟)
۱۸-۷-۱۳۹۰, ۰۶:۲۶ صبح
ارسال: #8
منظور از فارسی سازی ترجمه پارامترهای قالب است که در مدیریت قالب مشاهده میکنید !
بالاخره خودتون باید تست کنید و بهتره رو لوکال حتما جوملا نصب کنید تا بتونید بدون ریسک همه افزونه های دلخواه رو تست کنید !
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل
۲۵-۷-۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ صبح
ارسال: #9
خیلی ممنون بابت معرفی.
دوستان کسی هنگام اجرای این قالب با اینError مواجه نشدند ؟
Unable to find gantry library. Please make sure you have it installed
روی جوملا 1.5 ابتدا Bundle و سپس خود قالب را نصب کردم. این پیغام را میده.
عدم نصب فریمورک اگه باشه که با Bundle میبایست حل شده باشه. ولی بنده
Framework همین Gantry برای جوملا 1.5 را از GoogleCode دریافت کردم. هیچ فرقی نکرد!
ممنون Kiss
۲۶-۷-۱۳۹۰, ۱۱:۳۲ صبح
ارسال: #10
منصور جان
برای جوملا 1.5 سه افزونه اول را از این صفحه نصب کنید مشکلتان حل می شود :
امضاء شاهین سمیع عادل
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط سید منصور فیروزه ، Reza Ganji ، mking
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان